MECZ
05.10.20 | 2. runda | Arthur Cazaux | Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | French Open | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Pedro Boscardin Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Cazaux | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Pedro Boscardin Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Cazaux | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Pedro Boscardin Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Cazaux | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Pedro Boscardin Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Cazaux | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Pedro Boscardin Dias | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Arthur Cazaux | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Pedro Boscardin Dias | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Arthur Cazaux | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Pedro Boscardin Dias | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Cazaux | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Pedro Boscardin Dias | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Cazaux | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Pedro Boscardin Dias | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arthur Cazaux vs. Pedro Boscardin Dias - Wzajemne mecze
05.10.20 | 2. runda | Arthur Cazaux | Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | French Open | ceglana |
Arthur Cazaux form & Pedro Boscardin Dias form
Arthur Cazaux - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Harold Mayot | 4-6, 7-5, 2-1, - Arthur Cazaux - krecz | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
15.03.24 2. runda | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Adam Walton | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Andrey Rublev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 5-7, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
22.01.24 4. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-76, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 3. runda | vs. Tallon Griekspoor | 6-3, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Holger Rune | 7-64, 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Laslo Djere | 6-2, 6-73, 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
06.01.24 Finał | vs. Enzo Couacaud | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Półfinał | vs. Harold Mayot | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Benoit Paire | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Patrick Kypson | 3-6, 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Jules Marie | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
05.11.23 1. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Roman Safiullin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Constant Lestienne | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Matteo Gigante | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Martin Landaluce | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
22.09.23 2. runda | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Pedro Boscardin Dias - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Emilio Gomez | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eric Martins | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fernando Romboli | 3-0, Fernando Romboli - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Wilson Leite | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Facundo Mena | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 6-4, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tristan Boyer | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Max Houkes | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andres Urrea | 6-0, 4-1, Andres Urrea - krecz | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Renzo Olivo | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Luis Britto | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Juan Pablo Ficovich | 5-7, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Novo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-0, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Gonzalo Lama | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Facundo Mena | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Estaban Davila | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Matias Soto | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |