MECZ
17.03.14 | 1. runda | Artem Smirnov | Vladimir Uzhylovsky | 7-66, 1-0, - krecz | Ukraine F3 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Artem Smirnov vs. Vladimir Uzhylovsky - Wzajemne mecze
17.05.18 | 2. runda | Vladimir Uzhylovsky | Artem Smirnov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Ukraine F2 | ceglana |
18.05.15 | Finał | Vladimir Uzhylovsky | Artem Smirnov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Ukraine F2 | ceglana |
11.05.15 | Ćwierćfinał | Vladimir Uzhylovsky | Artem Smirnov | 2-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Ukraine F1 | ceglana |
17.03.14 | 1. runda | Artem Smirnov | Vladimir Uzhylovsky | 7-66, 1-0, Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | Ukraine F3 | halowa |
03.03.14 | Finał | Artem Smirnov | Vladimir Uzhylovsky | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | Ukraine F1 | halowa |
20.05.13 | 2. runda | Artem Smirnov | Vladimir Uzhylovsky | 5-4, Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | Russia F7 | ceglana |
04.03.13 | Półfinał | Artem Smirnov | Vladimir Uzhylovsky | 6-75, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | Ukraine F3 | halowa |
05.03.12 | 1. runda | Artem Smirnov | Vladimir Uzhylovsky | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | Ukraine F3 | halowa |
Artem Smirnov form & Vladimir Uzhylovsky form
Artem Smirnov - ostatnie mecze
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.21 1. runda | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
01.09.20 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.12.19 Finał | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.11.19 Półfinał | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
28.09.19 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
16.08.19 Półfinał | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.19 Ćwierćfinał | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.08.19 2. runda | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
30.05.19 Ćwierćfinał | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - krecz | szczegóły meczu | |
29.05.19 2. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
25.05.19 Finał | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.19 Półfinał | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.19 Ćwierćfinał | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.19 2. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Vladimir Uzhylovsky - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu |