MECZ
14.08.19 | 2. runda | Artem Smirnov | Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | M15 Irpin | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Artem Smirnov | Daniil Savelev | |
1. podanie % | 25/41 (61%) | 30/56 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/25 (72%) | 17/30 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 6/26 (23%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/56 (59%) | 15/41 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Artem Smirnov | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Daniil Savelev | |
0-0 | ||
Artem Smirnov | 3-2 | |
4-2 | Daniil Savelev | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Artem Smirnov | 5-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Artem Smirnov | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Artem Smirnov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Artem Smirnov | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
28.12.00, 23 lat
28.12.00, 23 lat
Artem Smirnov vs. Daniil Savelev - Wzajemne mecze
14.08.19 | 2. runda | Artem Smirnov | Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Irpin | ceglana |
Artem Smirnov form & Daniil Savelev form
Artem Smirnov - ostatnie mecze
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.21 1. runda | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
01.09.20 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.12.19 Finał | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.11.19 Półfinał | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
28.09.19 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
16.08.19 Półfinał | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.19 Ćwierćfinał | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.08.19 2. runda | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
30.05.19 Ćwierćfinał | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - krecz | szczegóły meczu | |
29.05.19 2. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
25.05.19 Finał | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.19 Półfinał | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.19 Ćwierćfinał | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.19 2. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Daniil Savelev - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Norbert Marosik | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dzhordzho Binda | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Strahinja Cejovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Dean Thurner | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 7-62, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-72, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Federico Valle | 6-78, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Sebastian Pino | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Calvin Hemery | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Tobias Sonne | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 7-62, 6-75, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Shayan Najam | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Taketo Takamisawa | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerall Yasin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nakhon - twarda | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Kaya Arinc | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |