MECZ
28.07.17 | Ćwierćfinał | Artem Dubrivnyy | Vitaliy Sachko | 6-4, 6-1 | Slovakia F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Artem Dubrivnyy | Vitaliy Sachko | |
1. podanie % | 41/56 (73%) | 30/52 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/41 (61%) | 18/30 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/15 (60%) | 2/22 (9%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/52 (62%) | 22/56 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/108 (61%) | 42/108 (39%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Artem Dubrivnyy vs. Vitaliy Sachko - Wzajemne mecze
25.07.18 | 1. runda | Artem Dubrivnyy | Vitaliy Sachko | 7-5, 3-0, Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | Slovakia F1 | ceglana |
28.07.17 | Ćwierćfinał | Artem Dubrivnyy | Vitaliy Sachko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Slovakia F1 | ceglana |
Artem Dubrivnyy form & Vitaliy Sachko form
Artem Dubrivnyy - ostatnie mecze
M25 Nur - halowa | ||||
03.03.22 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
02.03.22 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
24.02.22 2. runda | vs. Ivan Liutarevich | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Nikita Sidorov | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Emilien Voisin | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.02.22 1. runda | vs. Arthur Gea | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Eckental Challenger - dywanowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
16.10.21 Półfinał | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Gijs Brouwer | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Valentin Royer | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Luke Johnson | 7-66, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 Klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dawid Taczala | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Istanbul 2 - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Christopher Heyman | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Peter Polansky | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.07.21 Klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Jay Clarke | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Edan Leshem | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Islam Orynbasar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biella 7 - ceglana | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Hugo Grenier | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
22.05.21 Ćwierćfinał | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.21 2. runda | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.05.21 1. runda | vs. Tim Heger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Vitaliy Sachko - ostatnie mecze
Oeiras 3 - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda | vs. Elias Ymer | 4-6, - Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | |
Madrid Challenger - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Leandro Riedi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-76, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 Finał | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |