MECZ
09.10.17 | 2. runda klasyf. | Artem Dubrivnyy | Vital Flurin Leuch | 6-1, 6-2 | Germany F14 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lichtensztein
11.05.97, 26 lat
11.05.97, 26 lat
Artem Dubrivnyy vs. Vital Flurin Leuch - Wzajemne mecze
09.10.17 | 2. runda klasyf. | Artem Dubrivnyy | Vital Flurin Leuch | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Germany F14 | halowa |
Artem Dubrivnyy form & Vital Flurin Leuch form
Artem Dubrivnyy - ostatnie mecze
M25 Nur - halowa | ||||
03.03.22 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
02.03.22 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
24.02.22 2. runda | vs. Ivan Liutarevich | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Nikita Sidorov | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Emilien Voisin | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.02.22 1. runda | vs. Arthur Gea | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Eckental Challenger - dywanowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
16.10.21 Półfinał | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Gijs Brouwer | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Valentin Royer | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Luke Johnson | 7-66, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 Klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dawid Taczala | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Istanbul 2 - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Christopher Heyman | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Peter Polansky | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.07.21 Klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Jay Clarke | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Edan Leshem | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Islam Orynbasar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biella 7 - ceglana | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Hugo Grenier | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
22.05.21 Ćwierćfinał | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.21 2. runda | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.05.21 1. runda | vs. Tim Heger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Vital Flurin Leuch - ostatnie mecze
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Vasileios Voltirakis | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Filippo Moroni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Francis Pare | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Horgen - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Timo Lanz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Schlieren - ceglana | ||||
19.08.19 Klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Tim Hofmann | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Alessandro Pecci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Matteo Gigante | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Marco Corino | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 1-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Samuel Hodor | 6-73, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
29.04.19 Klasyf. | vs. Alexander Merino | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Jalpota | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Dante Gennaro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Horst Rieder | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Nicholas Adesalu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Niklas Guttau | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F14 - halowa | ||||
02.10.18 2. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F6 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. John Harrison Richmond | 6-0, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |