MECZ
24.04.17 | 2. runda klasyf. | Artem Dubrivnyy | Nikita Valentsev | 6-1, 6-0 | Kazakhstan F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
17.10.98, 25 lat
17.10.98, 25 lat
Artem Dubrivnyy vs. Nikita Valentsev - Wzajemne mecze
24.04.17 | 2. runda klasyf. | Artem Dubrivnyy | Nikita Valentsev | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Kazakhstan F5 | ceglana |
Artem Dubrivnyy form & Nikita Valentsev form
Artem Dubrivnyy - ostatnie mecze
M25 Nur - halowa | ||||
03.03.22 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
02.03.22 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
24.02.22 2. runda | vs. Ivan Liutarevich | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Nikita Sidorov | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Emilien Voisin | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.02.22 1. runda | vs. Arthur Gea | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Eckental Challenger - dywanowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
16.10.21 Półfinał | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Gijs Brouwer | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Valentin Royer | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Luke Johnson | 7-66, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 Klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dawid Taczala | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Istanbul 2 - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Christopher Heyman | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Peter Polansky | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.07.21 Klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Jay Clarke | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Edan Leshem | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Islam Orynbasar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biella 7 - ceglana | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Hugo Grenier | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
22.05.21 Ćwierćfinał | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.21 2. runda | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.05.21 1. runda | vs. Tim Heger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Nikita Valentsev - ostatnie mecze
Russia F8 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Davydov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Alexander Zhurbin | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Ivan Ponomarenko | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F15 - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F13 - ceglana | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Niklas Schell | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - halowa | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
05.03.18 1. runda | vs. Yaraslav Shyla | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F2 - twarda | ||||
14.01.18 1. runda klasyf. | vs. Vazha Shubladze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F1 - twarda | ||||
07.01.18 2. runda klasyf. | vs. Darko Bojanovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.18 1. runda klasyf. | vs. Vazha Shubladze | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Thomas Statzberger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Andrea Bolla | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Vitomir Markovic | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Pavel Krainik | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Kooros Ghasemi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Jannis Kahlke | 2-6, - Nikita Valentsev - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Danyil Chornous | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Stefano Battaglino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Dietrich Dernowski | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
14.08.17 Klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Oleg Besednikov | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
07.08.17 Klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sergey Teteryukov | 4-6, 6-1, 3-0, Sergey Teteryukov - krecz | szczegóły meczu | |
Russia F5 - twarda | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Dejan Katic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - twarda | ||||
24.07.17 1. runda | vs. Dejan Katic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - twarda | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - twarda | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Alexander Lobkov | 7-65, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F19 - ceglana | ||||
16.05.17 1. runda | vs. Ivan Davydov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |