MECZ
24.10.19 | 2. runda | Arnaud Bovy | Davide Galoppini | 6-3, 6-2 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Arnaud Bovy | Davide Galoppini | |
1. podanie % | 38/57 (67%) | 44/71 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/38 (71%) | 27/44 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/19 (63%) | 9/27 (33%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/71 (49%) | 18/57 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/128 (58%) | 54/128 (42%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Arnaud Bovy | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Arnaud Bovy | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arnaud Bovy | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Davide Galoppini | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Arnaud Bovy | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Arnaud Bovy | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Arnaud Bovy | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Davide Galoppini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arnaud Bovy | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Arnaud Bovy | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Davide Galoppini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arnaud Bovy | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arnaud Bovy vs. Davide Galoppini - Wzajemne mecze
24.10.19 | 2. runda | Arnaud Bovy | Davide Galoppini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Arnaud Bovy form & Davide Galoppini form
Arnaud Bovy - ostatnie mecze
M15 Lambermont - ceglana | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Romain Faucon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Koksijde - ceglana | ||||
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Wilson Leite | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Harold Huens | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Alexis Boureau | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Yshai Oliel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Yshai Oliel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Akira Santillan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-76, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Milan Welte | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Duffel - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Tim Sandkaulen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
28.05.22 Półfinał | vs. Petros Chrysochos | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.05.22 Ćwierćfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Tibo Colson | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Stefan Micov | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Tibo Colson | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Petar Jovanovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Robin Bertrand | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Andrej Duric | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Hanwen Li | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.22 1. runda | vs. Gabriel Debru | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.03.22 1. runda | vs. Alex Knaff | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.22 Finał | vs. Skander Mansouri | 5-7, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.03.22 Półfinał | vs. Yanki Erel | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
18.03.22 Ćwierćfinał | vs. Mark Lajal | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
17.03.22 2. runda | vs. Filip Peliwo | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.03.22 1. runda | vs. Fausto Tabacco | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.22 2. runda | vs. Dominik Boehler | 2-6, 6-1, 6-76 | szczegóły meczu |
Davide Galoppini - ostatnie mecze
M15 Bad - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu |