MECZ
11.08.12 | Półfinał | Arnau Brugues-Davi | Evgeny Donskoy | 7-5, 7-5 | Pozoblanco Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Arnau Brugues-Davi | Evgeny Donskoy | |
1. podanie % | 42/59 (71%) | 48/81 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/42 (83%) | 36/48 (75%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/17 (76%) | 16/33 (48%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/81 (36%) | 11/59 (19%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/140 (55%) | 63/140 (45%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 5 | 13 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arnau Brugues-Davi vs. Evgeny Donskoy - Wzajemne mecze
11.08.12 | Półfinał | Arnau Brugues-Davi | Evgeny Donskoy | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Pozoblanco Challenger | twarda |
Arnau Brugues-Davi form & Evgeny Donskoy form
Arnau Brugues-Davi - ostatnie mecze
Segovia Challenger - twarda | ||||
30.07.13 1. runda | vs. Alexander Ward | 6-4, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Scheveningen Challenger - ceglana | ||||
08.07.13 1. runda | vs. Nick van der Meer | 2-4, - Arnau Brugues-Davi - krecz | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
04.07.13 2. runda | vs. Michal Konecny | 6-3, 2-4, - Arnau Brugues-Davi - krecz | szczegóły meczu | |
03.07.13 1. runda | vs. Matteo Viola | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
17.06.13 1. runda klasyf. | vs. Julian Reister | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
Spain F19 - twarda | ||||
24.06.13 1. runda | vs. Jaime Pulgar-Garcia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.06.13 Ćwierćfinał | vs. Gerard Granollers | - | szczegóły meczu | |
24.06.13 2. runda | vs. Agustin Boje-Ordonez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
04.06.13 1. runda | vs. Dusan Lojda | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
21.05.13 1. runda klasyf. | vs. Michal Przysiezny | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F14 - ceglana | ||||
13.05.13 1. runda | vs. Jordan Thompson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
04.05.13 1. runda klasyf. | vs. Igor Sijsling | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
30.04.13 1. runda | vs. Marcel Granollers | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
20.04.13 1. runda klasyf. | vs. Javier Marti | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
03.04.13 2. runda | vs. Martin Fischer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.04.13 1. runda | vs. Matwe Middelkoop | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F7 - dywanowa | ||||
18.03.13 2. runda | vs. Marcos Giraldi Requena | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.13 Półfinał | vs. Pablo Carreno-Busta | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.13 Ćwierćfinał | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.13 1. runda | vs. Sander Arends | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
07.02.13 2. runda | vs. Gilles Simon | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.13 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 6-75, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.02.13 Klasyf. | vs. Josselin Ouanna | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.13 2. runda klasyf. | vs. Jules Marie | 6-78, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.02.13 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Ghedin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
France F3 - halowa | ||||
28.01.13 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 6-2, 6-71, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.13 2. runda | vs. Elie Rousset | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.13 1. runda | vs. Feliciano Lopez | 3-6, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.13 Klasyf. | vs. Jan-Lennard Struff | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.13 2. runda klasyf. | vs. Tsung-Hua Yang | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Evgeny Donskoy - ostatnie mecze
M25 New - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Karan Singh | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Florent Bax | 6-2, 4-1, Florent Bax - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Kabir Hans | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Shivank Bhatnagar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Oliver Crawford | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Felix Gill | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-75, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 3-2, Tung-Lin Wu - krecz | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Arthur Weber | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hady Habib | 6-4, 6-77, 7-63 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Maximus Jones | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Dennis Novak | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harrison Adams | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Aryan Shah | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Tsung-Hao Huang | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Thantub Suksumrarn | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Blake Bayldon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Colin Sinclair | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jason Jung | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |