MECZ
26.04.19 | Ćwierćfinał | Arklon Huertas Del Pino | Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 7-64 | M15 Bucaramanga | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Arklon Huertas Del Pino | Jorge Brian Panta Herreros | |
1. podanie % | 39/80 (49%) | 45/84 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/39 (87%) | 28/45 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/41 (46%) | 23/39 (59%) |
Zdobyte break-ball | 3/14 (21%) | 2/11 (18%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/84 (39%) | 27/80 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/164 (52%) | 78/164 (48%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 4 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 0-0 | |
0-0, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arklon Huertas Del Pino | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arklon Huertas Del Pino | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arklon Huertas Del Pino | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arklon Huertas Del Pino | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arklon Huertas Del Pino | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arklon Huertas Del Pino | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arklon Huertas Del Pino | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arklon Huertas Del Pino | 6-6 | |
0-0 | ||
7-64 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arklon Huertas Del Pino vs. Jorge Brian Panta Herreros - Wzajemne mecze
23.07.23 | 1. runda klasyf. | Arklon Huertas Del Pino | Jorge Brian Panta Herreros | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | Salinas Challenger | twarda |
09.10.22 | Półfinał | Jorge Brian Panta Herreros | Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Manizales | ceglana |
26.04.19 | Ćwierćfinał | Arklon Huertas Del Pino | Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | M15 Bucaramanga | ceglana |
Arklon Huertas Del Pino form & Jorge Brian Panta Herreros form
Arklon Huertas Del Pino - ostatnie mecze
Buenos Aires - ceglana | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 2. runda | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.23 1. runda | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Arequipa - ceglana | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Jorge Brian Panta Herreros - ostatnie mecze
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
Medellin Challenger - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabasco - halowa | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Xalapa - twarda | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - krecz | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
03.04.23 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mosquera - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
20.02.23 Klasyf. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |