MECZ
05.11.19 | 1. runda | Arklon Huertas Del Pino | Gabriel Ciro Da Silva | 6-3, 6-3 | M15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Arklon Huertas Del Pino | Gabriel Ciro Da Silva | |
1. podanie % | 23/31 (74%) | 25/40 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/23 (83%) | 15/25 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/8 (75%) | 6/14 (43%) |
Zdobyte break-ball | 3/4 (75%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 18/39 (46%) | 6/31 (19%) |
Zdobyte punkty – razem | 43/70 (61%) | 27/70 (39%) |
Double foul | ||
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Gabriel Ciro Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 0-1 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Gabriel Ciro Da Silva | |
0-0 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Gabriel Ciro Da Silva | |
0-0 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 4-2 | |
4-3 | Gabriel Ciro Da Silva | |
Arklon Huertas Del Pino | 5-3 | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | Gabriel Ciro Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
1-0 | Gabriel Ciro Da Silva | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Gabriel Ciro Da Silva | |
0-0, 15-15 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Gabriel Ciro Da Silva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Arklon Huertas Del Pino | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
5-2 | Gabriel Ciro Da Silva | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
04.08.99, 24 lat
10564 $
04.08.99, 24 lat
10564 $
Arklon Huertas Del Pino vs. Gabriel Ciro Da Silva - Wzajemne mecze
05.11.19 | 1. runda | Arklon Huertas Del Pino | Gabriel Ciro Da Silva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Arklon Huertas Del Pino form & Gabriel Ciro Da Silva form
Arklon Huertas Del Pino - ostatnie mecze
Buenos Aires - ceglana | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 2. runda | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 1. runda | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Arequipa - ceglana | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Gabriel Ciro Da Silva - ostatnie mecze
M15 Mogi - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Brasilia - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 7-65, 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Victor Tosetto | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Recife - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Enrique Bogo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Campos - twarda | ||||
04.02.22 2. runda | vs. Jose Pereira | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.22 1. runda | vs. Bruno Fernandez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Lambare - ceglana | ||||
14.12.21 1. runda | vs. Laelson Rodrigues | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.11.21 1. runda klasyf. | vs. Erbol Eldiyar Uulu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.21 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Zanada | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Marlon Vankan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Jakub Katuch | 2-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Santiago De La Fuente | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jakub Katuch | 4-6, 6-3, 16-14 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Gergely Madarasz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Batuhan Saban | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Karim Al-Amin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Sven Corbinais | 4-6, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Alan Bojarski | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
01.10.21 Ćwierćfinał | vs. Fermin Tenti | 6-75, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.09.21 2. runda | vs. Emiliano Maggioli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.21 1. runda | vs. Nishith Naveen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.21 Klasyf. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Belal Abou Taleb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Nico Jaeger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |