MECZ
19.12.17 | 1. runda | Arklon Huertas Del Pino | Antonio Pruner Neto | 6-1, 6-0 | Peru F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Arklon Huertas Del Pino | Antonio Pruner Neto | |
1. podanie % | 27/33 (82%) | 43/56 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/27 (81%) | 17/43 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/6 (100%) | 7/13 (54%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/56 (57%) | 5/33 (15%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/89 (67%) | 29/89 (33%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
17.06.99, 24 lat
17.06.99, 24 lat
Arklon Huertas Del Pino vs. Antonio Pruner Neto - Wzajemne mecze
19.12.17 | 1. runda | Arklon Huertas Del Pino | Antonio Pruner Neto | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Peru F2 | ceglana |
Arklon Huertas Del Pino form & Antonio Pruner Neto form
Arklon Huertas Del Pino - ostatnie mecze
Buenos Aires - ceglana | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 2. runda | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 1. runda | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Arequipa - ceglana | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Antonio Pruner Neto - ostatnie mecze
Egypt F13 - twarda | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Guido Marson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F12 - twarda | ||||
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Piotr Matuszewski | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Egypt F11 - twarda | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Johann Willems | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mihailo Loncarevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Martin Trefny | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F10 - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Christian Felline | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Arjun Mahadevan | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F4 - twarda | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Hugo Maia | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Fermin Tenti | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F3 - twarda | ||||
06.03.18 1. runda klasyf. | vs. Marc Dijkhuizen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.18 | vs. Guillaume Dermiens | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F2 - twarda | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Santiago Hinojosa | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.18 | vs. Alejandro Sedeno Nieto | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F1 - twarda | ||||
18.02.18 | vs. Samuel Bothwell | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Peru F2 - ceglana | ||||
19.12.17 1. runda | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 Klasyf. | vs. Takeshi Taco | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Etcheverry | 7-66, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Peru F1 - ceglana | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Naim Antonio Jalil Saavedra | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Marcos Felice | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brazil F4 - ceglana | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Augusto Laranja | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Pedro Henrique Batistella | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brazil F3 - ceglana | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Alexandre Rodrigues Girotto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Reami Da Cunha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Rodrigo De Santis Carvalho | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brazil F2 - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F32 - twarda | ||||
25.09.17 | vs. Jordan Bridge | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F30 - twarda | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Henrik Atlevi | 2-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu |