Aristotelis Thanos vs. Rotem Sobol 01.03.2020

Aristotelis Thanos vs. Rotem Sobol 01.03.2020 - M15 Heraklion - porównanie

MECZ

01.03.201. runda klasyf.Aristotelis Thanos Rotem Sobol 6-2, 6-0 Greece M15 Heraklion twarda

STATYSTYKA MECZU

6-0

Aristotelis Thanos
Grecja








Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
06.09.01, 18 lat







Rotem Sobol
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Aristotelis Thanos vs. Rotem Sobol - Wzajemne mecze

01.03.201. runda klasyf.Aristotelis ThanosRotem Sobol6-2, 6-0 szczegóły meczuGreece M15 Heraklion twarda

Aristotelis Thanos - ostatnie mecze

Greece M15 Heraklion - twarda
12.03.20
2. runda
vs. Robert Strombachs6-2, 3-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
11.03.20
1. runda
vs. Nino Ehrenschneider6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
10.03.20
Klasyf.
vs. Sacha Modica5-7, 6-3, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
10.03.20
2. runda klasyf.
vs. Sean Hodkin7-5, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
08.03.20
1. runda klasyf.
vs. Vasileios Voltirakis6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
05.03.20
2. runda
vs. Alexander Lebedev1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
04.03.20
1. runda
vs. Hao Yuan Ng6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.03.20
Klasyf.
vs. Eric Ahren Moonga6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
02.03.20
2. runda klasyf.
vs. Samuel Puskar2-6, 6-3, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.03.20
1. runda klasyf.
vs. Rotem Sobol6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
11.12.19
1. runda
vs. Mason Recci2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
02.12.19
2. runda klasyf.
vs. Yeongseok Jeong3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
01.12.19
1. runda klasyf.
vs. Konstantinos Raptis6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
20.11.19
1. runda
vs. Vasil Kirkov4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
10.11.19
1. runda klasyf.
vs. Shahar Elbaz6-3, 3-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
04.11.19
2. runda klasyf.
vs. Filippo Moroni3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
03.11.19
1. runda klasyf.
vs. Vito Dell'Elba6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Lebanon M25 Jounieh - ceglana
01.10.19
Klasyf.
vs. Eduard Vlasceanu4-6, 7-5, 5-10 porażkaszczegóły meczu
30.09.19
2. runda klasyf.
vs. Vladyslav Gorodynskyi6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
29.09.19
1. runda klasyf.
vs. Hans Albert Schubert6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Lebanon M25 Jounieh - ceglana
24.09.19
Klasyf.
vs. Sergis Kyratzis7-5, 6-74, 10-12 porażkaszczegóły meczu
23.09.19
2. runda klasyf.
vs. Marko Vejnovic6-74, 7-64, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu

Rotem Sobol - ostatnie mecze

Greece M15 Heraklion - twarda
01.03.20
1. runda klasyf.
vs. Aristotelis Thanos2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
23.02.20
1. runda klasyf.
vs. Ran Amar0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
11.11.19
2. runda klasyf.
vs. Mauro De Maio0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
10.11.19
1. runda klasyf.
vs. Muhammad Ragy6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
03.11.19
1. runda klasyf.
vs. Martin Dobry0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael M15 Sajur - twarda
02.09.19
1. runda klasyf.
vs. James Ibrahim1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael M15 Kiryat - twarda
26.08.19
1. runda klasyf.
vs. Natthasith Kunsuwan6-75, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael M15 Kiryat - twarda
20.08.19
Klasyf.
vs. Gilad Tamar3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
19.08.19
1. runda klasyf.
vs. Mattan Kermish6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
29.07.19
1. runda klasyf.
vs. Jordan Chiu0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
22.07.19
1. runda klasyf.
vs. Cengiz Aksu0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael M15 Netanya - twarda
17.06.19
1. runda klasyf.
vs. Rikhardt Bierman6-2, 2-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
Izrael M15 Akko - twarda
10.06.19
1. runda klasyf.
vs. Aleksei Khomich3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
06.05.19
1. runda klasyf.
vs. Ioannis Stamoulos6-1, 4-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Georgia M15 Tbilisi - twarda
30.04.19
Klasyf.
vs. Ben Jones1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
29.04.19
1. runda klasyf.
vs. David Asatiani6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael M15 Tel - twarda
26.03.19
1. runda klasyf.
vs. Worarin Kumthonkittikul2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael Israel F12 - twarda
02.10.18
1. runda
vs. Tal Goldengoren0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
01.10.18
Klasyf.
vs. Ori Maior1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
30.09.18
2. runda klasyf.
vs. Itay Shpindler Itay Shpindler - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
29.09.18
1. runda klasyf.
vs. Ilya Dembinsky6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael Israel F10 - twarda
16.06.18
1. runda klasyf.
vs. Guy Michelevitz1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael Israel F8 - twarda
03.06.18
1. runda klasyf.
vs. Ross Watson2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael Israel F6 - twarda
06.05.18
2. runda klasyf.
vs. Emmanuel Luria0-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael Israel F4 - twarda
22.04.18
1. runda klasyf.
vs. Omer Yeshaya1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<