MECZ
04.06.18 | 2. runda klasyf. | Anze Loviscek | Anshumat Srivastava | 2-6, 6-4, 7-5 | Zimbabwe F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Słowenia
26.08.96, 27 lat
26.08.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
30.07.98, 25 lat
30.07.98, 25 lat
Anze Loviscek vs. Anshumat Srivastava - Wzajemne mecze
04.06.18 | 2. runda klasyf. | Anze Loviscek | Anshumat Srivastava | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Zimbabwe F2 | twarda |
Anze Loviscek form & Anshumat Srivastava form
Anze Loviscek - ostatnie mecze
Chile F3 - ceglana | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F29 - ceglana | ||||
26.10.18 | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 0-6, - Anze Loviscek - krecz | szczegóły meczu | |
USA F28b - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Amilcar Ibarra Barreda | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Seongbin Sim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hyun Su Ro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dae-Hee Lee | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F3 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Niclas Genovese | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F2 - twarda | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. William Bushamuka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Anshumat Srivastava | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F3 - twarda | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Ki Su Jung | 0-5, - Anze Loviscek - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F38 - ceglana | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Dominik Barton | 0-3, - Anze Loviscek - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F37 - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Adrian Exposito | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F36 - ceglana | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Daniil Zarichanskyy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
20.03.17 | vs. Matthias Angerbauer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F6 - ceglana | ||||
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Milos Nikolic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Tadija Simic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Austria F7 - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Bernie Schranz | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.16 2. runda klasyf. | vs. Hanqing Wang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.16 Klasyf. | vs. Goran Markovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Andrei Patrui | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Sorin Andrei Iordache | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Evgeniy Bankov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Mihailo Samardzija | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.16 2. runda klasyf. | vs. Daniel Uhlig | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F5 - ceglana | ||||
02.05.16 2. runda klasyf. | vs. Antun Vidak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
04.04.16 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |
Anshumat Srivastava - ostatnie mecze
M15 Guatemala - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Stefan Simeunovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
01.11.21 1. runda klasyf. | vs. Max Green | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Adit Sinha | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Indore - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Madhwin Kamath | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Omar Morsy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Rishi Reddy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - twarda | ||||
29.09.19 Klasyf. | vs. Jesus Francisco Felix | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Dharmil Shah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Kento Tagashira | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jordan Coutinho | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Simon Freund | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Diego Alberto Moya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F14 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
China F13 - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
China F12 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Winter Meagher | 6-79, 6-76 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F3 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nikolas Moceanu | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F2 - twarda | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Anze Loviscek | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Gunjan Jadhav | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F1 - twarda | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Isaac Stoute | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 Klasyf. | vs. Amaury De Beer | 4-6, 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lefa Ashley Sibanda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Uganda F4 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ansu Bhuyan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F23 - ceglana | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Filippo Borella | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Seif Ghanem | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Egypt F22 - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Alhassan Kenawi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sri Lanka - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Ernepesov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Singapore F3 - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Bruno Mardones | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |