Słowenia
14.02.99, 25 lat
14.02.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
02.03.01, 23 lat
02.03.01, 23 lat
Anze Arh vs. Marco Furlanetto - Wzajemne mecze
20.03.17 | Anze Arh | Marco Furlanetto | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Croatia F3 | ceglana |
Anze Arh form & Marco Furlanetto form
Anze Arh - ostatnie mecze
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.10.20 1. runda | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Marco Furlanetto - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-1, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Niccolo Ciavarella | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Matteo De Vincentis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Mathys Erhard | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Sasa Markovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Federico Campana | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Federico Valle | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Viktor Markov | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marcus Kobayashi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Marko Topo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Valle | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Davide Galoppini | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Valle | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Emil Dapcevic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Giammarco Gandolfi | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vlado Jankanj | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Gnjatovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dario Alexandru Ciobotaru | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu |