MECZ
14.10.18 | 2. runda klasyf. | Anurag Nenwani | Tim Riedel | 7-5, 7-66 | Egypt F23 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Indie
09.05.98, 25 lat
09.05.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
29.03.01, 23 lat
29.03.01, 23 lat
Anurag Nenwani vs. Tim Riedel - Wzajemne mecze
14.10.18 | 2. runda klasyf. | Anurag Nenwani | Tim Riedel | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | Egypt F23 | twarda |
Anurag Nenwani form & Tim Riedel form
Anurag Nenwani - ostatnie mecze
M15 Gurugram - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Lakshya Gupta | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Dhananjay Singh | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 New - twarda | ||||
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Vinay Kumar T | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 New - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Omni Kumar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pune - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. George Botezan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Indore - twarda | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Yash Yadav | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.21 Klasyf. | vs. Muthu Senthilkumar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Davide Pozzi | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kolkata - ceglana | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Siddharth Vishwakarma | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Amit Beniwal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Albert Roglan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Manuel Goncalves | 7-62, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sacha Modica | 7-64, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Soichiro Moritani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Michael-Ray Pallares-Gonzalez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Krittin Koaykul | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Fahad Wahedi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Li-Wie Tan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Sanchez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Joan B Borras Isern | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Harare - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Hamid Reza Nadaf | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Courtney John Lock | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Harare - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Benjamin Lock | 2-6, 0-3, - Anurag Nenwani - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Mounir | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Tim Riedel - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Fabrizio Andaloro | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. John Sperle | 7-5, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jim Walder | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Luca Potenza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Natan D'Hulst | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Olivier Rojas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Julien Penzlin | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Borza | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Jiaqi Duan | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 2-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Hifzi Riza Cikikci | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Artur Soghoyan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.20 Klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.01.20 2. runda klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.01.20 1. runda klasyf. | vs. Pablo Carretero | 6-74, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Norbert Tadyszak | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mattia Frinzi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Kalman L. Boyd | 7-5, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Vadim Kontseba | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Herve Antchandie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Bastien Presuhn | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.10.19 Klasyf. | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mats Hermans | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Gregor Schwab | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |