Chorwacja
12.05.93, 30 lat
16202 $
12.05.93, 30 lat
16202 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
05.01.93, 31 lat
05.01.93, 31 lat
Antun Vidak vs. Jan Zednik - Wzajemne mecze
18.09.17 | Klasyf. | Antun Vidak | Jan Zednik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Turkey F35 | ceglana |
25.05.15 | 2. runda klasyf. | Antun Vidak | Jan Zednik | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Croatia F11 | ceglana |
Antun Vidak form & Jan Zednik form
Antun Vidak - ostatnie mecze
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Marino Jakic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
10.05.21 1. runda | vs. Blaz Rola | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Julian Ocleppo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Borroni | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Josip Krstanovic | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Yvo Panak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Domagoj Biljesko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Alessandro Petrone | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Amaury Delmas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. David Barclay | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
31.05.19 2. runda | vs. Joao Pedro Sorgi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.19 1. runda | vs. Igor Panin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mahir Trnka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Francesco Cano | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Lahky | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ruben Konings | 6-4, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Bart Stevens | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Pelle Boerma | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Marko Miladinovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Marko Novak | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Milos Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-70, 5-7 | szczegóły meczu |
Jan Zednik - ostatnie mecze
Egypt F12 - twarda | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Christian Felline | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - ceglana | ||||
20.12.17 1. runda | vs. Martins Rocens | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Calin Manda | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F45 - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Bartlomiej Maroszek | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Franco Ribero | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F44 - ceglana | ||||
22.11.17 1. runda | vs. Vadim Alekseenko | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Zlatan Palazov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Andrea Morlotti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Horst Rieder | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F43 - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Liang-Yu Lin | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - ceglana | ||||
30.10.17 Klasyf. | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Sergei Lysov | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Jakob Johansson-Holm | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Evgeniy Bankov | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Gabriel Schmidt | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F35 - ceglana | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Jesse Paul Krattiger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Antun Vidak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Patricio Heras | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F7 - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 5-3, - Jan Zednik - krecz | szczegóły meczu | |
Slovakia F3 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Adam Blecha | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Darko Bojanovic | 6-2, 1-6, 1-5, - Jan Zednik - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Slovakia F2 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Michal Lukacovic | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Christian Oliveira | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Slovakia F1 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Samuel Grman | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - twarda | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Killian Davanzo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Jordan Chiu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - twarda | ||||
03.07.17 Klasyf. | vs. Christopher Morin Kougoucheff | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Warren Race | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |