MECZ
06.07.13 | 1. runda klasyf. | Antonio Mastrelia | Roman Nashatyrkin | 1-6, 7-65, 7-62 | San Benedetto | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Antonio Mastrelia | Roman Nashatyrkin | |
1. podanie % | 54/102 (53%) | 62/110 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/54 (56%) | 43/62 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 27/48 (56%) | 22/48 (46%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/110 (41%) | 45/102 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 102/212 (48%) | 110/212 (52%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 1 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
WÅ‚ochy
25.08.94, 29 lat
25.08.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
24.05.96, 27 lat
24.05.96, 27 lat
Antonio Mastrelia vs. Roman Nashatyrkin - Wzajemne mecze
06.07.13 | 1. runda klasyf. | Antonio Mastrelia | Roman Nashatyrkin | 1-6, 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | San Benedetto | ceglana |
Antonio Mastrelia form & Roman Nashatyrkin form
Antonio Mastrelia - ostatnie mecze
Italy F19 - ceglana | ||||
05.07.16 1. runda | vs. Gerard Granollers | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.07.16 Klasyf. | vs. Daniele Chiurulli | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Francesco Salviato | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Italy F18 - ceglana | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Nicola Ronzoni | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
27.06.16 Klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F4 - ceglana | ||||
09.06.16 2. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.16 1. runda | vs. Besir Durguti | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.06.16 Klasyf. | vs. Luciano Betella | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.06.16 1. runda klasyf. | vs. Chavdar Kostov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.06.16 2. runda klasyf. | vs. Ferdun Shevkedov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Italy F12 - ceglana | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Naso | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
02.05.16 2. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Varichenko | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Italy F34 - ceglana | ||||
02.11.15 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Cozzolino | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.15 1. runda | vs. Davide Galoppini | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.15 Klasyf. | vs. Daniele Pepe | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F33 - ceglana | ||||
26.10.15 1. runda klasyf. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.10.15 Klasyf. | vs. Pierre Faivre | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Italy F20 - ceglana | ||||
27.07.15 2. runda klasyf. | vs. Mariano Esposito | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.15 Klasyf. | vs. Florian Lakat | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Italy F18 - ceglana | ||||
13.07.15 1. runda klasyf. | vs. Matteo Tinelli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Italy F14 - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda klasyf. | vs. Gianmarco Vitiello | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.06.15 1. runda | vs. Filippo Borella | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.06.15 Klasyf. | vs. Andrea Palmese | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F21 - twarda | ||||
25.05.15 1. runda | vs. Sergio Barranco | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
11.05.15 1. runda | vs. Victor Crivoi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.05.15 2. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.05.15 Klasyf. | vs. Sergiu Ioan Bucur | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
04.05.15 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-64, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Roman Nashatyrkin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Lazar Markovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Vivek Kolluru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.10.21 2. runda klasyf. | vs. Eirik Groener | 6-2, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Pavlos Parson | 6-3, 6-74, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Giorgi Khachapuridze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. David Totikashvili | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Boborykin | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. David Totikashvili | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Shohei Chikami | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Zakai Stone | 6-1, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Koray Kirci | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
02.02.21 1. runda | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.20 2. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | Mert Alkaya - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Igor Trunov | 6-2, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. David Bogatin | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.10.20 Klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |