MECZ
30.10.19 | 1. runda | Antonin Stepanek | Daniel Siniakov | 7-65, 6-3 | M15 Opava | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Antonin Stepanek | Daniel Siniakov | |
1. podanie % | 37/60 (62%) | 47/67 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/37 (86%) | 30/47 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/23 (57%) | 10/20 (50%) |
Zdobyte break-ball | 2/4 (50%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/67 (40%) | 15/60 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/127 (57%) | 55/127 (43%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 3 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Antonin Stepanek | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Daniel Siniakov | |
Antonin Stepanek | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
2-4 | Daniel Siniakov | |
0-0 | ||
Antonin Stepanek | 3-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Daniel Siniakov | |
0-0 | ||
Antonin Stepanek | 4-5 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-5 | Daniel Siniakov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-6 | Daniel Siniakov | |
0-0 | ||
7-65 |
2 | ||
Antonin Stepanek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Daniel Siniakov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antonin Stepanek | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Daniel Siniakov | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Antonin Stepanek | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Daniel Siniakov | |
0-0, 0-15 | ||
Antonin Stepanek | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Daniel Siniakov | |
0-0 | ||
6-3 |
Czechy
15.04.99, 24 lat
15.04.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
15.01.03, 21 lat
23818 $
15.01.03, 21 lat
23818 $
Antonin Stepanek vs. Daniel Siniakov - Wzajemne mecze
30.10.19 | 1. runda | Antonin Stepanek | Daniel Siniakov | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Opava | dywanowa |
Antonin Stepanek form & Daniel Siniakov form
Antonin Stepanek - ostatnie mecze
M25 Prague - halowa | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ricany - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Uladzimir Ignatik | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 Klasyf. | vs. Noel Larwig | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Dominik Thuri Nagy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Dominik Nazaruk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
18.05.21 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Adam Januska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Egor Novikov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Kristian Kubik | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 7-63, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Petr Michnev | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Daniel Siniakov | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Dominik Rys | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jaroslav Smedek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Michal Dembek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Adam Pavlasek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Jablonec - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Peter Torebko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 Klasyf. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Michal Konecny | 7-64, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.18 Klasyf. | vs. Michal Bisko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Daniel Siniakov - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Xavier Jakubovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Maxim Mrva | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hynek Barton | 6-70, 6-71 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Adam Jurajda | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Andrew Paulson | 5-7, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jaime Faria | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yshai Oliel | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Peter Heller | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Timofey Stepanov | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Facundo Yunis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Taym Alazmeh | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Stuart Parker | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Samuel Puskar | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolo Toffanin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 7-64, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Machala | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Mikolaj Lis | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andriy Poritskyy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.22 1. runda | vs. Kai Lemstra | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.22 Klasyf. | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.12.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Mrva | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu |