MECZ
12.02.19 | 1. runda | Anton Matusevich | Peter Torebko | 6-2, 6-76, 7-5 | M25 Barnstaple | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Anton Matusevich | Peter Torebko | |
1. podanie % | 73/108 (68%) | 59/115 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 56/73 (77%) | 48/59 (81%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/35 (49%) | 27/56 (48%) |
Zdobyte break-ball | 4/15 (27%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/115 (35%) | 35/108 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 113/223 (51%) | 110/223 (49%) |
Double foul | 6 | 6 |
Asy | 8 | 13 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anton Matusevich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Peter Torebko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anton Matusevich | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Peter Torebko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anton Matusevich | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Peter Torebko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anton Matusevich | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Peter Torebko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anton Matusevich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Peter Torebko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anton Matusevich | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Peter Torebko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anton Matusevich | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Peter Torebko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anton Matusevich | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Peter Torebko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anton Matusevich | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Peter Torebko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anton Matusevich | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Peter Torebko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anton Matusevich | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
3 | ||
Anton Matusevich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Anton Matusevich | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Peter Torebko | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anton Matusevich | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Peter Torebko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anton Matusevich | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Peter Torebko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anton Matusevich | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Peter Torebko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anton Matusevich | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Peter Torebko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anton Matusevich | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anton Matusevich vs. Peter Torebko - Wzajemne mecze
12.02.19 | 1. runda | Anton Matusevich | Peter Torebko | 6-2, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu | M25 Barnstaple | halowa |
Anton Matusevich form & Peter Torebko form
Anton Matusevich - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - krecz | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - krecz | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Giles Hussey | 7-65, 2-1, Giles Hussey - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Peter Torebko - ostatnie mecze
M25+H Lesa - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Andrea Picchione | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ueberlingen - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Inigo Cervantes | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 6-71, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Benjamin Lock | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.06.20 1. runda | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.06.20 1. runda | vs. Julian Lenz | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.20 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.20 1. runda | vs. Yannick Maden | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
11.06.20 1. runda | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Martin Damm | 3-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Jordi Arconada | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
08.02.20 Ćwierćfinał | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.20 2. runda | vs. Alen Avidzba | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.20 1. runda | vs. Justin Butsch | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Gianluigi Quinzi | 6-3, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu |