MECZ
27.02.20 | 2. runda | Anton Matusevich | Gijs Brouwer | 7-65, 6-74, 7-5 | M25 Sunderland | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Anton Matusevich | Gijs Brouwer | |
1. podanie % | 80/120 (67%) | 85/132 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 51/80 (64%) | 55/85 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/40 (55%) | 23/47 (49%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 54/132 (41%) | 47/120 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 127/252 (50%) | 125/252 (50%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 16 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Gijs Brouwer | |
0-0, 0-15 | ||
Anton Matusevich | 1-1 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Anton Matusevich | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Gijs Brouwer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Anton Matusevich | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Gijs Brouwer | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A | ||
Anton Matusevich | 4-3 | |
0-0, 15-15 | ||
5-3 | Gijs Brouwer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anton Matusevich | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-5 | Gijs Brouwer | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 5-6 | |
6-6 | Gijs Brouwer | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Anton Matusevich | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Gijs Brouwer | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Anton Matusevich | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Gijs Brouwer | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anton Matusevich | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-2 | Gijs Brouwer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anton Matusevich | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Gijs Brouwer | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Gijs Brouwer | |
0-0, 0-15 | ||
Anton Matusevich | 5-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Gijs Brouwer | |
0-0, 15-30, 15-40 | ||
Anton Matusevich | 6-6 | |
0-0 | ||
6-74 |
3 | ||
0-0 | Gijs Brouwer | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Anton Matusevich | 0-1 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Gijs Brouwer | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 0-3 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
Anton Matusevich | 1-3 | |
0-0, 0-30 | ||
Anton Matusevich | 1-4 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Gijs Brouwer | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Anton Matusevich | 2-5 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-5 | Gijs Brouwer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anton Matusevich | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Gijs Brouwer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anton Matusevich | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anton Matusevich vs. Gijs Brouwer - Wzajemne mecze
27.02.20 | 2. runda | Anton Matusevich | Gijs Brouwer | 7-65, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | M25 Sunderland | halowa |
10.04.19 | 1. runda | Gijs Brouwer | Anton Matusevich | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Sunderland | halowa |
Anton Matusevich form & Gijs Brouwer form
Anton Matusevich - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - krecz | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - krecz | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Giles Hussey | 7-65, 2-1, Giles Hussey - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Gijs Brouwer - ostatnie mecze
Lugano Challenger - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Radu Albot | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Dino Prizmic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Lucas Pouille | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
11.02.24 Klasyf. | vs. David Goffin | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Molcan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Ryan Peniston | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
05.01.24 Półfinał | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Richard Gasquet | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Federico Gaio | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. David Goffin | 6-72, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Tomas Machac | 6-2, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jack Draper | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Hugo Gaston | 6-1, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 7-67, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Radu Albot | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |