MECZ
29.08.19 | 2. runda | Anton Matusevich | Evan Furness | 6-2, 4-6, 7-63 | M15 Piombino | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anton Matusevich | Evan Furness | |
1. podanie % | 50/79 (63%) | 69/111 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/50 (78%) | 50/69 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/29 (76%) | 17/42 (40%) |
Zdobyte break-ball | 3/13 (23%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/111 (40%) | 18/79 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 105/190 (55%) | 85/190 (45%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 4 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anton Matusevich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anton Matusevich | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Evan Furness | |
0-0, 15-0 | ||
Anton Matusevich | 5-1 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Evan Furness | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Anton Matusevich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anton Matusevich | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Evan Furness | |
0-0, 0-15 | ||
Anton Matusevich | 1-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Evan Furness | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anton Matusevich | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Evan Furness | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anton Matusevich | 4-4 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Evan Furness | |
0-0, 0-30 | ||
4-6 |
3 | ||
Anton Matusevich | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anton Matusevich | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
1-2 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Anton Matusevich | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Evan Furness | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-4 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anton Matusevich | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Evan Furness | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Anton Matusevich | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anton Matusevich | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2 | ||
Anton Matusevich | 6-7 | |
0-0, 1-0, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2, 6-2 | ||
7-63 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anton Matusevich vs. Evan Furness - Wzajemne mecze
29.08.19 | 2. runda | Anton Matusevich | Evan Furness | 6-2, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | M15 Piombino | twarda |
Anton Matusevich form & Evan Furness form
Anton Matusevich - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - krecz | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - krecz | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Giles Hussey | 7-65, 2-1, Giles Hussey - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Evan Furness - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
25.03.23 Półfinał | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |