MECZ
20.05.19 | 1. runda klasyf. | Anton Chekhov | Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | M25 Nonthaburi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anton Chekhov | Nutdanai Sincharoenwattana | |
1. podanie % | 46/59 (78%) | 52/78 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/46 (65%) | 29/52 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 12/26 (46%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/78 (47%) | 22/59 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/137 (54%) | 63/137 (46%) |
Double foul | 5 | 1 |
Asy | 7 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
15.09.92, 31 lat
19796 $
15.09.92, 31 lat
19796 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tajlandia
02.04.01, 22 lat
02.04.01, 22 lat
Anton Chekhov vs. Nutdanai Sincharoenwattana - Wzajemne mecze
20.05.19 | 1. runda klasyf. | Anton Chekhov | Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Nonthaburi | twarda |
Anton Chekhov form & Nutdanai Sincharoenwattana form
Anton Chekhov - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
13.05.19 Klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent Challenger - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu |
Nutdanai Sincharoenwattana - ostatnie mecze
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cheong-Eui Kim | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Arthur Weber | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
14.09.19 1. runda klasyf. | vs. Hu Liu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-74, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anton Chekhov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F7 - twarda | ||||
26.10.18 1. runda klasyf. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F6 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Rhys Xavier | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F5 - twarda | ||||
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Chayanon Kaewsuto | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Wellington Bastos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Thailand F4 - twarda | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Felix Corwin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Thailand F3 - twarda | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Digvijay Singh Mehta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F2 - twarda | ||||
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hao Yuan Ng | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F1 - twarda | ||||
18.08.18 2. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.18 1. runda klasyf. | vs. Albert Creixell Gine | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Singapore F1 - twarda | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Arnaud Jolivier | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Thailand F12 - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F11 - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F10 - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
18.11.17 1. runda klasyf. | vs. Marinko Matosevic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F2 - twarda | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Jamie Asanee Praditngam | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F1 - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F9 - halowa | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Patcharapol Kawin | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F5 - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sam Matheson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F3 - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Werapath Sirijatiyaporn | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Shane Vinsant | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Sang-Yuop Kim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |