MECZ
19.12.17 | 1. runda | Antoine Escoffier | Daniel Appelgren | 7-5, 6-4 | Qatar F6 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Antoine Escoffier | Daniel Appelgren | |
1. podanie % | 54/83 (65%) | 44/71 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/54 (59%) | 27/44 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/29 (55%) | 11/27 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/71 (46%) | 35/83 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/154 (53%) | 73/154 (47%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Antoine Escoffier vs. Daniel Appelgren - Wzajemne mecze
19.12.17 | 1. runda | Antoine Escoffier | Daniel Appelgren | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Qatar F6 | twarda |
12.12.17 | 1. runda | Antoine Escoffier | Daniel Appelgren | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Qatar F5 | twarda |
Antoine Escoffier form & Daniel Appelgren form
Antoine Escoffier - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Clement Chidekh | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-73, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Bu Yunchaokete | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-79, 5-7 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Dino Prizmic | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Jules Marie | 7-66, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Paul Jubb | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Alexandre Muller | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 1-3, - Antoine Escoffier - krecz | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.23 2. runda | vs. Vitaliy Sachko | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 4-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Matteo Martineau | 5-7, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Quentin Halys | 6-75, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel Rincon | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Daniel Appelgren - ostatnie mecze
Sweden F2 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Colin Van Beem | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sweden F1 - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F15 - twarda | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Alban Meuffels | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Tunisia F14 - twarda | ||||
11.04.18 1. runda | vs. Matej Vocel | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F8 - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Jake Sands | 0-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
USA F7 - twarda | ||||
15.03.18 1. runda | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Jan Choinski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Trent Bryde | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Vasil Kirkov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Guillermo Ucelay Pueyo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F7 - twarda | ||||
22.02.18 2. runda | vs. Attila Balazs | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.18 1. runda | vs. Moritz Thiem | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.18 Klasyf. | vs. Julian Bradley | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Calin Manda | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F6 - twarda | ||||
14.02.18 1. runda | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.18 Klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Qatar F6 - twarda | ||||
19.12.17 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Qatar F5 - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Riccardo Maiga | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Ville-Petteri Ahti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Andrew Watson | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
27.10.17 Półfinał | vs. Zdenek Kolar | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |