MECZ
20.07.17 | 2. runda | Antoine Escoffier | Clement Larriere | 7-60, 6-2 | Portugal F12 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Antoine Escoffier | Clement Larriere | |
1. podanie % | 41/79 (52%) | 34/63 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/41 (66%) | 22/34 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/38 (50%) | 8/29 (28%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 3/14 (21%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/63 (52%) | 33/79 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/142 (56%) | 63/142 (44%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Antoine Escoffier vs. Clement Larriere - Wzajemne mecze
20.07.17 | 2. runda | Antoine Escoffier | Clement Larriere | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | Portugal F12 | twarda |
Antoine Escoffier form & Clement Larriere form
Antoine Escoffier - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Clement Chidekh | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-73, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Bu Yunchaokete | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-79, 5-7 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Dino Prizmic | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Jules Marie | 7-66, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Paul Jubb | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Alexandre Muller | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 1-3, - Antoine Escoffier - krecz | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.23 2. runda | vs. Vitaliy Sachko | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 4-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Matteo Martineau | 5-7, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Quentin Halys | 6-75, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel Rincon | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Clement Larriere - ostatnie mecze
M25 Montauban - ceglana | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Florent Bax | 2-6, 0-3, - Clement Larriere - krecz | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexis Klegou | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Toulouse - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Yvo Panak | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Ivan Davydov | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Linus Frost | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.04.19 1. runda | vs. Jules Okala | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Hugo Pontico | 3-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Toulouse - halowa | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Arthur Reymond | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 Klasyf. | vs. Theo Arribage | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Hillhouse | 2-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 1-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Orlando Luz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.19 1. runda | vs. Raffaele Giuliano | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.01.19 Klasyf. | vs. Luis Faria | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Procopio | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Pedro Munafo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F12 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. David Pichler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
France F14 - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
France F13 - twarda | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Remi Boutillier | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Yunseong Chung | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |