MECZ
27.06.17 | 1. runda | Antoine Escoffier | Benjamin Pietri | 6-4, 6-3 | Israel F12 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Antoine Escoffier | Benjamin Pietri | |
1. podanie % | 42/55 (76%) | 40/62 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/42 (69%) | 20/40 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 15/22 (68%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/62 (44%) | 17/55 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/117 (56%) | 52/117 (44%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Antoine Escoffier vs. Benjamin Pietri - Wzajemne mecze
12.07.20 | 1. runda | Antoine Escoffier | Benjamin Pietri | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
27.06.17 | 1. runda | Antoine Escoffier | Benjamin Pietri | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F12 | twarda |
Antoine Escoffier form & Benjamin Pietri form
Antoine Escoffier - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Clement Chidekh | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-73, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Bu Yunchaokete | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-79, 5-7 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Dino Prizmic | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Jules Marie | 7-66, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Paul Jubb | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Alexandre Muller | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 1-3, - Antoine Escoffier - krecz | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.23 2. runda | vs. Vitaliy Sachko | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 4-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Matteo Martineau | 5-7, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Quentin Halys | 6-75, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel Rincon | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Benjamin Pietri - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mayeul Darras | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Potenza | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 7-66, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 3-6, 6-2, 13-11 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Daan Meijer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Sanad Bouhlel | Mohamed Sanad Bouhlel - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Milos Karol | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Andrin Casanova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Leon Formella | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Grekul | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ulises Blanch | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Stefan Palosi | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Niccolo Ciavarella | 7-65, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kyle Rae | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Michael Zhu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Jules Marie | 4-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ioannis Xilas | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Adrian Bodmer | Adrian Bodmer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Christos Antonopoulos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Jakub Nicod | 4-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |