MECZ
22.01.18 | 1. runda | Antoine Cornut-Chauvinc | Vladimir Ivanov | 5-7, 6-4, 6-3 | France F3 | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Antoine Cornut-Chauvinc | Vladimir Ivanov | |
1. podanie % | 64/103 (62%) | 52/98 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/64 (67%) | 33/52 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/39 (49%) | 21/46 (46%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/98 (45%) | 41/103 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/201 (53%) | 95/201 (47%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 6 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Antoine Cornut-Chauvinc vs. Vladimir Ivanov - Wzajemne mecze
22.01.18 | 1. runda | Antoine Cornut-Chauvinc | Vladimir Ivanov | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | France F3 | dywanowa |
Antoine Cornut-Chauvinc form & Vladimir Ivanov form
Antoine Cornut-Chauvinc - ostatnie mecze
Lyon Challenger - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Alex Knaff | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.22 1. runda | vs. Mark Wallner | 7-66, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
11.02.22 Ćwierćfinał | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.02.22 2. runda | vs. Felix Corwin | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.22 1. runda | vs. Nathan Ponwith | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Ryan Shane | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.21 2. runda | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 6-78, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
10.10.21 Finał | vs. Ryan Harrison | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.21 Półfinał | vs. Liam Draxl | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.21 Ćwierćfinał | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.21 2. runda | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Dan Martin | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
18.03.21 2. runda | vs. Pavel Nejedly | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.21 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Quimper 2 - halowa | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
27.01.21 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.01.21 Klasyf. | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Masur | 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
21.01.21 2. runda | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.01.21 1. runda | vs. Rayan Ghedjemis | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
09.01.21 Ćwierćfinał | vs. Antoine Bellier | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu |
Vladimir Ivanov - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
05.03.22 | vs. Matthew Stubbings | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
30.10.21 Półfinał | vs. Remy Bertola | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Iiro Vasa | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.10.21 2. runda | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Michal Mikula | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
07.08.21 Półfinał | vs. Mattias Siimar | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Otto Virtanen | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.08.21 2. runda | vs. Siim Troost | 4-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Milan Welte | 7-5, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
16.07.21 1. runda | vs. Calin Manda | 6-74, 1-2, - Vladimir Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
M25 The - ceglana | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Raphael Collignon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.21 Klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Lucas Catarina | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Alexander Erler | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.05.21 1. runda | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Svensson | 7-5, 1-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |