MECZ
22.03.17 | 2. runda | Antal Van Der Duim | Jules Okala | 6-1, 6-4 | France F7 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Antal Van Der Duim | Jules Okala | |
1. podanie % | 47/66 (71%) | 28/48 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/47 (74%) | 19/28 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/19 (42%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/48 (44%) | 23/66 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 9 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Antal Van Der Duim vs. Jules Okala - Wzajemne mecze
22.03.17 | 2. runda | Antal Van Der Duim | Jules Okala | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | France F7 | halowa |
Antal Van Der Duim form & Jules Okala form
Antal Van Der Duim - ostatnie mecze
France F6 - halowa | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Pierre Faivre | 6-3, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F2 - twarda | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Greece F1 - twarda | ||||
03.03.18 Półfinał | vs. Danilo Petrovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.03.18 Ćwierćfinał | vs. Maxime Authom | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.18 2. runda | vs. Simon Carr | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.18 1. runda | vs. Marko Tepavac | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Switzerland F2 - dywanowa | ||||
14.02.18 2. runda | vs. Albano Olivetti | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.18 1. runda | vs. Mirko Martinez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.18 Klasyf. | vs. Gregoire Burquier | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
France F3 - dywanowa | ||||
28.01.18 Finał | vs. Alessandro Bega | 6-4, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
27.01.18 Półfinał | vs. Hugo Grenier | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.01.18 Ćwierćfinał | vs. Clement Geens | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.18 2. runda | vs. Laurynas Grigelis | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.01.18 1. runda | vs. Benjamin Pietri | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.18 Klasyf. | vs. Luc Fomba | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Patrik Hartmeier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F2 - halowa | ||||
16.01.18 1. runda | vs. Antoine Hoang | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
Italy F13 - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda | vs. Hernan Casanova | 2-2, - Antal Van Der Duim - krecz | szczegóły meczu | |
Italy F12 - ceglana | ||||
12.05.17 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Ficovich | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.05.17 2. runda | vs. Franco Capalbo | 3-6, 6-0, Franco Capalbo - krecz | szczegóły meczu | |
09.05.17 1. runda | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F6 - ceglana | ||||
12.04.17 2. runda | vs. Javier Marti | 2-6, - Antal Van Der Duim - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.17 1. runda | vs. Benjamin Dhoe | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F7 - halowa | ||||
25.03.17 Półfinał | vs. Maxime Tabatruong | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.03.17 Ćwierćfinał | vs. Niels Desein | 1-6, 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.17 2. runda | vs. Jules Okala | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.17 1. runda | vs. Mathieu Roy | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
France F6 - halowa | ||||
17.03.17 Ćwierćfinał | vs. Oscar Otte | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.03.17 2. runda | vs. Sebastien Boltz | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.17 1. runda | vs. Fabien Reboul | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu |
Jules Okala - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Cancun - twarda | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Blumenau Challenger - ceglana | ||||
10.01.22 1. runda | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
14.01.21 2. runda | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
10.01.21 Półfinał | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.21 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.21 2. runda | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.01.21 1. runda | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.07.20 1. runda | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.20 Półfinał | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.20 Ćwierćfinał | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
16.02.20 Finał | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.20 Półfinał | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |