MECZ
27.05.18 | Klasyf. | Anshumat Srivastava | Amaury De Beer | 4-6, 6-2, 7-67 | Zimbabwe F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Indie
30.07.98, 25 lat
30.07.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Mauritius
30.03.99, 25 lat
30.03.99, 25 lat
Anshumat Srivastava vs. Amaury De Beer - Wzajemne mecze
27.05.18 | Klasyf. | Anshumat Srivastava | Amaury De Beer | 4-6, 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | Zimbabwe F1 | twarda |
Anshumat Srivastava form & Amaury De Beer form
Anshumat Srivastava - ostatnie mecze
M15 Guatemala - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Stefan Simeunovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
01.11.21 1. runda klasyf. | vs. Max Green | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Adit Sinha | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Indore - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Madhwin Kamath | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Omar Morsy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Rishi Reddy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - twarda | ||||
29.09.19 Klasyf. | vs. Jesus Francisco Felix | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Dharmil Shah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Kento Tagashira | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jordan Coutinho | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Simon Freund | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Diego Alberto Moya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F14 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
China F13 - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
China F12 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Winter Meagher | 6-79, 6-76 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F3 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nikolas Moceanu | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F2 - twarda | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Anze Loviscek | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Gunjan Jadhav | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F1 - twarda | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Isaac Stoute | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 Klasyf. | vs. Amaury De Beer | 4-6, 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lefa Ashley Sibanda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Uganda F4 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ansu Bhuyan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F23 - ceglana | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Filippo Borella | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Seif Ghanem | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Egypt F22 - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Alhassan Kenawi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sri Lanka - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Ernepesov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Singapore F3 - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Bruno Mardones | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Amaury De Beer - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
13.12.20 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 0-6, 0-3, - Amaury De Beer - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Liova Ajavon | 0-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.10.20 2. runda klasyf. | vs. Yanais Laurent | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.20 2. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.09.20 2. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Simon Beaupain | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ashwin Ryan Sharma | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Bradley Holt | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Skyler Butts | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Jamie Davies | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Mathis Moysan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Samuel Pointon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Philipp Dittmer | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F3 - twarda | ||||
03.09.18 Klasyf. | vs. Jamie Asanee Praditngam | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Hao Yuan Ng | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Wattanachai Lungkeaw | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Thailand F1 - twarda | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 2. runda klasyf. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indonesia F3 - twarda | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ajeet Rai | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Odeda Muhammad Arazza | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F3 - twarda | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vencl | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |