MECZ
12.10.17 | 2. runda | Andriej Kapas | Rudolf Molleker | 7-66, 6-3 | Germany F14 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Andriej Kapas | Rudolf Molleker | |
1. podanie % | 43/70 (61%) | 44/72 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/43 (81%) | 32/44 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/27 (59%) | 15/28 (54%) |
Zdobyte break-ball | 1/3 (33%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/72 (35%) | 19/70 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/142 (54%) | 66/142 (46%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 12 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andriej Kapas vs. Rudolf Molleker - Wzajemne mecze
12.10.17 | 2. runda | Andriej Kapas | Rudolf Molleker | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | Germany F14 | halowa |
Andriej Kapas form & Rudolf Molleker form
Andriej Kapas - ostatnie mecze
Mouilleron Le - halowa | ||||
04.11.17 1. runda klasyf. | vs. Fabien Reboul | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Eckental Challenger - dywanowa | ||||
28.10.17 1. runda klasyf. | vs. Marc Sieber | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
19.10.17 2. runda | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.10.17 1. runda | vs. Niklas Schell | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Germany F14 - halowa | ||||
14.10.17 Półfinał | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.17 Ćwierćfinał | vs. Sami Reinwein | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.17 2. runda | vs. Rudolf Molleker | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sweden F4 - halowa | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Yaraslav Shyla | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poland F10 - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Yannick Vandenbulcke | 1-6, - Andriej Kapas - krecz | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Pedja Krstin | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Lukas Vejvara | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Todi Challenger - ceglana | ||||
17.06.17 2. runda klasyf. | vs. Antonio Massara | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
10.06.17 1. runda klasyf. | vs. Julian Lenz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent Challenger - ceglana | ||||
23.05.17 1. runda | vs. Ilya Vasilyev | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 Klasyf. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.17 2. runda klasyf. | vs. Omar Salman | 4-1, Omar Salman - krecz | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
13.05.17 1. runda klasyf. | vs. Danilo Petrovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
07.05.17 1. runda klasyf. | vs. Julien Dubail | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.05.17 2. runda klasyf. | vs. Axel Michon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
China F5 - twarda | ||||
14.04.17 Ćwierćfinał | vs. Shuichi Sekiguchi | 7-5, 2-6, 2-4, - Andriej Kapas - krecz | szczegóły meczu | |
13.04.17 2. runda | vs. Tao Mu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.17 1. runda | vs. Jianhui Li | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F4 - twarda | ||||
07.04.17 Ćwierćfinał | vs. Jan Mertl | 6-72, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.04.17 2. runda | vs. Jie Cui | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.04.17 1. runda | vs. Zhao Cai | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F7 - halowa | ||||
21.03.17 1. runda | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wroclaw Challenger - halowa | ||||
28.02.17 1. runda | vs. Yann Marti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 Klasyf. | vs. Szymon Walkow | 6-75, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.17 2. runda klasyf. | vs. Dominik Kellovsky | 6-78, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Rudolf Molleker - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Henri Squire | 3-5, - Rudolf Molleker - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ricardas Berankis | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Jan Choinski | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Martin Klizan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Raphael Collignon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Stefano Napolitano | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Gabriel Diallo | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Alex Molcan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Marko Maksimovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Antoine Bellier | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alibek Kachmazov | 7-5, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Dominic Stricker | 6-72, 4-1, Dominic Stricker - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Daniel Masur | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Akira Santillan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Akira Santillan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |