MECZ
13.09.18 | Ćwierćfinał | Andrey Chepelev | Matvey Minin | 6-2, 6-3 | Kazakhstan F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Andrey Chepelev | Matvey Minin | |
1. podanie % | 32/44 (73%) | 31/58 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/32 (72%) | 14/31 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/12 (42%) | 13/27 (48%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/58 (53%) | 16/44 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/102 (58%) | 43/102 (42%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Matvey Minin | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrey Chepelev | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Matvey Minin | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Andrey Chepelev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Matvey Minin | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrey Chepelev | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Matvey Minin | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andrey Chepelev | 5-2 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Andrey Chepelev | 0-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Andrey Chepelev | 1-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Matvey Minin | |
0-0, 15-15 | ||
Andrey Chepelev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Matvey Minin | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andrey Chepelev | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
3-3 | Matvey Minin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Andrey Chepelev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Matvey Minin | |
0-0, 0-15, 0-30, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andrey Chepelev vs. Matvey Minin - Wzajemne mecze
13.09.18 | Ćwierćfinał | Andrey Chepelev | Matvey Minin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Kazakhstan F6 | ceglana |
Andrey Chepelev form & Matvey Minin form
Andrey Chepelev - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Jiri Barnat | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Markus Molder | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. David Fix | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Timofei Derepasko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Matvey Minin - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
31.08.23 1. runda | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Roda - twarda | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |