MECZ
11.09.17 | 1. runda | Andrew Watson | Boris Arias | 6-1, 6-4 | Canada F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Andrew Watson | Boris Arias | |
1. podanie % | 31/53 (58%) | 31/54 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/31 (87%) | 19/31 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 11/23 (48%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/54 (44%) | 15/53 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 2 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
BolÃwia
09.11.93, 30 lat
108408 $
09.11.93, 30 lat
108408 $
Andrew Watson vs. Boris Arias - Wzajemne mecze
12.03.19 | Klasyf. | Andrew Watson | Boris Arias | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Bakersfield | twarda |
11.09.17 | 1. runda | Andrew Watson | Boris Arias | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Canada F7 | twarda |
Andrew Watson form & Boris Arias form
Andrew Watson - ostatnie mecze
M25 Norman - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Harlingen - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Adrian Andreev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Zane Khan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Houston - twarda | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Jonathan Gray | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Liam Draxl | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Grey Hamilton | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Chiswick - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Anton Matusevich | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dublin - dywanowa | ||||
03.08.19 Półfinał | vs. Ryan Peniston | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.19 Półfinał | vs. Ryan Peniston | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Jack Findel-Hawkins | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Jack Findel-Hawkins | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Joe Tyler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Joe Tyler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Idanha - twarda | ||||
09.07.19 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 7-5, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Idanha - twarda | ||||
05.07.19 Ćwierćfinał | vs. Frederico Gil | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.07.19 2. runda | vs. Luis Faria | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.07.19 1. runda | vs. Pavel Shumeiko | 4-1, Pavel Shumeiko - krecz | szczegóły meczu | |
Ilkley Challenger - trawiasta | ||||
17.06.19 Klasyf. | vs. Viktor Galovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Surbiton Challenger - trawiasta | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Yunseong Chung | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 Klasyf. | vs. Brydan Klein | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Jose Olivares | 7-65, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Jordi Arconada | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vero - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Paul Oosterbaan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Bastian Malla | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Adam El Mihdawy | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 1. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu |
Boris Arias - ostatnie mecze
Santa Cruz - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Blaise Bicknell | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Choinski | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Joshua Sheehy | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.22 1. runda | vs. Michail Pervolarakis | 0-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Barrientos | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cancun - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Connor Farren | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Samuel Sanchez | 6-3, 6-74, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Cancun - twarda | ||||
07.02.22 1. runda klasyf. | vs. Pedro Cressoni | 3-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Connor Farren | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
25.01.22 1. runda | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Blumenau Challenger - ceglana | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Villa - ceglana | ||||
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Lautaro Pane | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Santiago Navarro | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Guayaquil - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Facundo Juarez | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Patricio Alvarado | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Ian Turner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mario Cazares Tipan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-4, 6-78, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
08.10.21 2. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.21 Klasyf. | vs. Cesar Reano | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Ibague - ceglana | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Mateo Gomez | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |