MECZ
30.10.19 | 1. runda | Andrew Paulson | Vaclav Safranek | 7-62, - krecz | M15 Opava | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Andrew Paulson | Vaclav Safranek | |
1. podanie % | 22/30 (73%) | 19/38 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/22 (91%) | 15/19 (79%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/8 (88%) | 11/19 (58%) |
Punkty zdobyte przez return | 12/38 (32%) | 3/30 (10%) |
Zdobyte punkty – razem | 39/68 (57%) | 29/68 (43%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 11 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Andrew Paulson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Vaclav Safranek | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Andrew Paulson | 1-2 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Vaclav Safranek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrew Paulson | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Vaclav Safranek | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Andrew Paulson | 3-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Vaclav Safranek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andrew Paulson | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Vaclav Safranek | |
0-0, 0-15 | ||
Andrew Paulson | 5-6 | |
0-0 | ||
6-6 | Vaclav Safranek | |
7-62 |
2 | ||
Andrew Paulson | 0-0 | |
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andrew Paulson vs. Vaclav Safranek - Wzajemne mecze
19.05.22 | 2. runda | Andrew Paulson | Vaclav Safranek | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Most | ceglana |
25.06.20 | 1. runda | Andrew Paulson | Vaclav Safranek | 6-1, 2-1, Vaclav Safranek - krecz | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
30.10.19 | 1. runda | Andrew Paulson | Vaclav Safranek | 7-62, Vaclav Safranek - krecz | szczegóły meczu | M15 Opava | dywanowa |
Andrew Paulson form & Vaclav Safranek form
Andrew Paulson - ostatnie mecze
Drummondville Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.23 2. runda | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu |
Vaclav Safranek - ostatnie mecze
Liberec Challenger - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Matthias Bachinger | 6-76, 0-1, - Vaclav Safranek - krecz | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Aldin Setkic | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
02.07.22 Półfinał | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.22 Ćwierćfinał | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.06.22 2. runda | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Sebastian Gima | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Riccardo Balzerani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Martin Krumich | 7-66, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Mischa Zverev | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
13.05.21 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 1-3, - Vaclav Safranek - krecz | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Jakub Beran | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Kristof Minarik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Schifris | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Meerbusch - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. David Pichler | 6-1, 6-79, 2-3, - Vaclav Safranek - krecz | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
22.03.21 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Potchefstroom 2 - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Potchefstroom 1 - twarda | ||||
08.02.21 Klasyf. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Lock | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
13.01.21 1. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
09.01.21 Ćwierćfinał | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.21 2. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.01.21 1. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |