MECZ
24.10.19 | 2. runda | Andrew Paulson | Evgenii Tiurnev | 6-3, 6-1 | M15 Liberec | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Andrew Paulson | Evgenii Tiurnev | |
1. podanie % | 35/55 (64%) | 22/48 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/35 (80%) | 14/22 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 9/26 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/48 (52%) | 17/55 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 5 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Andrew Paulson | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andrew Paulson | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-2 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0 | ||
Andrew Paulson | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
5-2 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Andrew Paulson | 5-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Evgenii Tiurnev | |
0-0 | ||
Andrew Paulson | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Andrew Paulson | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrew Paulson | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-1 | Evgenii Tiurnev | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andrew Paulson vs. Evgenii Tiurnev - Wzajemne mecze
24.10.19 | 2. runda | Andrew Paulson | Evgenii Tiurnev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Liberec | dywanowa |
Andrew Paulson form & Evgenii Tiurnev form
Andrew Paulson - ostatnie mecze
Drummondville Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.23 2. runda | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu |
Evgenii Tiurnev - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - krecz | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Denys Klok | Denys Klok - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Półfinał | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 2. runda | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Justin Engel | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu |