MECZ
17.02.20 | 1. runda klasyf. | Andres Urrea | Jose Daniel Bendeck | 6-73, 6-4, 10-6 | M15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kolumbia
31.08.94, 29 lat
18660 $
31.08.94, 29 lat
18660 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kolumbia
24.12.90, 33 lat
26067 $
24.12.90, 33 lat
26067 $
Andres Urrea vs. Jose Daniel Bendeck - Wzajemne mecze
17.02.20 | 1. runda klasyf. | Andres Urrea | Jose Daniel Bendeck | 6-73, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Andres Urrea form & Jose Daniel Bendeck form
Andres Urrea - ostatnie mecze
M25 Maceio - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Benjamin Torres | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Trey Hilderbrand | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Daniel Vishnick | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Pranav Kumar | 7-61, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Xavier Lawrence | 6-3, 6-74, 10-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kris Alessandro Hernandez Mariona | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lucas Nunez | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sid Donarski | 7-5, 6-75, 15-13 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 0-6, 1-4, - Andres Urrea - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Zapopan - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Victor Lilov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 4-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dante Rojas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Pecotic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Medellin Challenger - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Matias Soto | 1-6, 0-1, - Andres Urrea - krecz | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabasco - halowa | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Ezekiel Clark | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Max Benaim | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mosquera - ceglana | ||||
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
27.06.22 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Quito - ceglana | ||||
14.06.22 Klasyf. | vs. Brandon Perez | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Lucas Nunez | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Gerald Padilla Silva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Quito - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Maldonado | 5-7, 7-65, 9-11 | szczegóły meczu |
Jose Daniel Bendeck - ostatnie mecze
M15 Guatemala - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cundinamarca - ceglana | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Bruno Figlia | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Emilio Andrea Segarelli | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Andres Urrea | 7-63, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
11.02.20 2. runda klasyf. | vs. Jesse Witten | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tyler Mercier | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Juan Sebastian Gomez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Felipe Santamaria | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Ignacio Carou | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Ignacio Carou | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Harlingen - twarda | ||||
25.09.19 Klasyf. | vs. Pierce Brazil Rollins | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Pranav Kumar | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Joao Hinsching | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 5-3, Juan Bautista Otegui - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Cristobal Castro | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Victor Segantini Bertoldo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Portoviejo - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 0-6, 0-3, - Jose Daniel Bendeck - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Ricardo Alban | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Agustin Maria Gascia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lima - ceglana | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Toulouse - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Federico Moreno | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lluc Serrat Vinolas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |