MECZ
18.04.17 | 1. runda | Andres Artunedo Martinavarr | Ugo Blanchet | 6-0, 6-2 | France F8 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andres Artunedo Martinavarr vs. Ugo Blanchet - Wzajemne mecze
18.04.17 | 1. runda | Andres Artunedo Martinavarr | Ugo Blanchet | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | France F8 | twarda |
Andres Artunedo Martinavarr form & Ugo Blanchet form
Andres Artunedo Martinavarr - ostatnie mecze
M25+H Pozoblanco - twarda | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Eduardo Struvay | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Blas Ruiz Romero | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
30.07.19 2. runda | vs. Constant Lestienne | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda | vs. Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
06.07.19 Półfinał | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.07.19 2. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Inigo Torre Martin | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25+H Palma - twarda | ||||
30.06.19 Finał | vs. Arthur Rinderknech | 6-72, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.19 Półfinał | vs. Tom Jomby | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.06.19 2. runda | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Kevin King | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
18.06.19 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda | vs. Renta Tokuda | 5-7, 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Henry Craig | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Elliott Farmer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
01.05.19 2. runda | vs. Darian King | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Pavel Krainik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Leon Challenger - twarda | ||||
23.04.19 2. runda | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda | vs. Joao Menezes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
14.04.19 Finał | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.19 Półfinał | vs. Igor Sijsling | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Julian Lenz | Julian Lenz - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Ugo Blanchet - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - krecz | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu |