MECZ
21.09.17 | 2. runda | Andres Artunedo Martinavarr | Miguel Semedo | 6-3, 6-0 | Portugal F19 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Andres Artunedo Martinavarr | Miguel Semedo | |
1. podanie % | 25/37 (68%) | 30/57 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/25 (88%) | 14/30 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/12 (58%) | 11/27 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/57 (56%) | 8/37 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Portugalia
23.04.96, 27 lat
23.04.96, 27 lat
Andres Artunedo Martinavarr vs. Miguel Semedo - Wzajemne mecze
21.09.17 | 2. runda | Andres Artunedo Martinavarr | Miguel Semedo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Portugal F19 | twarda |
Andres Artunedo Martinavarr form & Miguel Semedo form
Andres Artunedo Martinavarr - ostatnie mecze
M25+H Pozoblanco - twarda | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Eduardo Struvay | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Blas Ruiz Romero | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
30.07.19 2. runda | vs. Constant Lestienne | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda | vs. Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
06.07.19 Półfinał | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.07.19 2. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Inigo Torre Martin | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25+H Palma - twarda | ||||
30.06.19 Finał | vs. Arthur Rinderknech | 6-72, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.19 Półfinał | vs. Tom Jomby | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.06.19 2. runda | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Kevin King | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
18.06.19 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda | vs. Renta Tokuda | 5-7, 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Henry Craig | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Elliott Farmer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
01.05.19 2. runda | vs. Darian King | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Pavel Krainik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Leon Challenger - twarda | ||||
23.04.19 2. runda | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda | vs. Joao Menezes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
14.04.19 Finał | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.19 Półfinał | vs. Igor Sijsling | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Julian Lenz | Julian Lenz - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Miguel Semedo - ostatnie mecze
M25 Setubal - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Constantinos Papavasiliou | 6-75, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Bingyu Yu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Baron | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
10.12.18 Klasyf. | vs. Franco Feitt | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Philip Wilbert Major | 0-6, 7-61, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. David Rodriguez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Omni Kumar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Sean Robles | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Yoan Perez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Baker Newman | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F22 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Luke Stevenson | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F21 - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Goncalo Ferreira | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.18 Klasyf. | vs. Martim Leote Prata | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Tilen Zitnik | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Portugal F20 - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Ryan Shane | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Portugal F19 - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Adil Kalyanpur | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Portugal F18 - twarda | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F17 - twarda | ||||
17.09.18 1. runda | vs. Joao Monteiro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Tumasonis | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
09.08.18 2. runda | vs. Yannick Jankovits | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Alexis Canter | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Terence Das | 7-5, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Luke Jacob Gamble | Luke Jacob Gamble - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 2-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
Portugal F12 - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sean Collins | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F11 - twarda | ||||
03.07.18 2. runda klasyf. | vs. Emilio Andrea Segarelli | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |