MECZ
16.06.17 | Ćwierćfinał | Andres Artunedo Martinavarr | Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-2 | Spain F17 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Andres Artunedo Martinavarr | Alberto Barroso Campos | |
1. podanie % | 50/69 (72%) | 36/54 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/50 (76%) | 19/36 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/19 (37%) | 10/18 (56%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/54 (46%) | 24/69 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/123 (57%) | 53/123 (43%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andres Artunedo Martinavarr vs. Alberto Barroso Campos - Wzajemne mecze
16.06.17 | Ćwierćfinał | Andres Artunedo Martinavarr | Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Spain F17 | twarda |
Andres Artunedo Martinavarr form & Alberto Barroso Campos form
Andres Artunedo Martinavarr - ostatnie mecze
M25+H Pozoblanco - twarda | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Eduardo Struvay | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Blas Ruiz Romero | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
30.07.19 2. runda | vs. Constant Lestienne | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda | vs. Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
06.07.19 Półfinał | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.07.19 2. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Inigo Torre Martin | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25+H Palma - twarda | ||||
30.06.19 Finał | vs. Arthur Rinderknech | 6-72, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.19 Półfinał | vs. Tom Jomby | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.06.19 2. runda | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Kevin King | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
18.06.19 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda | vs. Renta Tokuda | 5-7, 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Henry Craig | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Elliott Farmer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
01.05.19 2. runda | vs. Darian King | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Pavel Krainik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Leon Challenger - twarda | ||||
23.04.19 2. runda | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda | vs. Joao Menezes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
14.04.19 Finał | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.19 Półfinał | vs. Igor Sijsling | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Julian Lenz | Julian Lenz - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Alberto Barroso Campos - ostatnie mecze
Rome Challenger - ceglana | ||||
22.04.24 Klasyf. | vs. Ignacio Buse | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Alessio Balestrieri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Edas Butvilas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Madrid Challenger - ceglana | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-73, 6-710 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. John Echeverria | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gastao Elias | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Cooper Ter Meulen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ilia Simakin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Stuart Parker | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 Półfinał | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Oscar Otte | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. John Sperle | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |