MECZ
13.10.19 | 1. runda klasyf. | Andreas Anastasis Lavdas | Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 6-3, 10-7 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Grecja
26.08.99, 24 lat
26.08.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Andreas Anastasis Lavdas vs. Vladimir Uzhylovsky - Wzajemne mecze
13.10.19 | 1. runda klasyf. | Andreas Anastasis Lavdas | Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Andreas Anastasis Lavdas form & Vladimir Uzhylovsky form
Andreas Anastasis Lavdas - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Fabrizio Cavestro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.03.20 2. runda klasyf. | vs. Fabrizio Cavestro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joshua Paris | 4-2, Joshua Paris - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Carretero | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Boris Fassbender | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Giordan Kunz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Pol Sanchez Vinas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Raul Blanco-Crespo | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Dario Montes | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yuki Ikeda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.19 Klasyf. | vs. Matthew Mendez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
12.08.19 Klasyf. | vs. Mathys Erhard | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Tanay Mehta | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ryan Johnson | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Aron Pierce | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Ruiz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tyler Mercier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F17 - twarda | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Santiago Riveiro Gil | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Isa Mammetgulyyev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F2 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ken Onoda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F1 - twarda | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Athanassios Manekas | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Marios Stavropoulos | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Vladimir Uzhylovsky - ostatnie mecze
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.24 Klasyf. | vs. Maik Steiner | 4-6, 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Matthieu Chambonniere | 4-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
07.04.24 2. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | Andrew Fenty - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |