MECZ
10.11.19 | 1. runda klasyf. | Andrea Picchione | Ruben Busch | 6-0, 6-0 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
09.04.99, 24 lat
09.04.99, 24 lat
Andrea Picchione vs. Ruben Busch - Wzajemne mecze
10.11.19 | 1. runda klasyf. | Andrea Picchione | Ruben Busch | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Andrea Picchione form & Ruben Busch form
Andrea Picchione - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Mathys Erhard | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kyle Edmund | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Mirza Basic | 4-6, - Andrea Picchione - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Milos Karol | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Oscar Lacides | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Massimo Giunta | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-73, 7-66 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Philip Henning | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-79, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-3, - Andrea Picchione - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Federico Bondioli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Vit Kopriva | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Gerald Melzer | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Kobierski | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Ruben Busch - ostatnie mecze
M25 Denia - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Aristotelis Thanos | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
18.07.22 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Melero Kretzer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Rittik Anand | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
26.01.20 2. runda klasyf. | vs. Omar El-Moslemany | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ayato Arakaki | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Henrik Traskin | 6-76, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Predrag Popovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Dabryian | 6-4, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Joan B Borras Isern | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Viktor Nikitin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Spain F24 - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hector Barquilla Martinez | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F23 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F21 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F19 - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Gianni Ross | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Amine Herress | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F23 - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Schlatter | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F16 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Bastien Kolly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |