MECZ
04.07.16 | 1. runda | Andrea Pellegrino | Luca Narcisi | 6-3, 6-3 | Italy F19 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Andrea Pellegrino | Luca Narcisi | |
1. podanie % | 29/49 (59%) | 45/67 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/29 (69%) | 24/45 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/20 (70%) | 12/22 (55%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/67 (46%) | 15/49 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
WÅ‚ochy
06.09.98, 25 lat
06.09.98, 25 lat
Andrea Pellegrino vs. Luca Narcisi - Wzajemne mecze
04.07.16 | 1. runda | Andrea Pellegrino | Luca Narcisi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Italy F19 | ceglana |
Andrea Pellegrino form & Luca Narcisi form
Andrea Pellegrino - ostatnie mecze
Munich - ceglana | ||||
14.04.24 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Michael Geerts | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Girona Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
21.10.23 Finał | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Półfinał | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
08.10.23 Półfinał | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 2. runda | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - krecz | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
25.09.23 Finał | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Półfinał | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Luca Narcisi - ostatnie mecze
Italy F29 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Italy F28 - ceglana | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Umberto Giovannini | 3-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Giannicola Misasi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Italy F22 - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Jelle Sels | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Guido Marson | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Georg Winkler | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gianmarco Ferrari | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F19 - ceglana | ||||
15.07.18 Klasyf. | vs. Pasquale De Giorgio | 2-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 3-2, Andres Gabriel Ciurletti - krecz | szczegóły meczu | |
Italy F16 - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Alessandro Ceppellini | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.06.18 Klasyf. | vs. Andrea Borroni | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Daniele Spinnato | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Italy F13 - ceglana | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Francesco Giorgetti | 6-2, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Italy F11 - ceglana | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Andrea Grazioso | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Manfred Fellin | 6-1, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tunisia F40 - ceglana | ||||
19.12.17 1. runda | vs. Manuel Guinard | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.17 Klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Fugina | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F39 - ceglana | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Mathieu Perchicot | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Bruno Lanca | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F31 - twarda | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Killian Davanzo | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - twarda | ||||
16.10.17 Klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Manuel Montalvo Hidalgo | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Egypt F29 - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Alexander Jhun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Macedonia F2 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Feda Bilic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Rajko Mladenovic | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
Macedonia F1 - ceglana | ||||
26.07.17 1. runda | vs. Tomislav Jotovski | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Nikola Slavic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |