MECZ
21.05.19 | Klasyf. | Andre Gaspar Murta | Damien Wenger | 6-1, 6-2 | M15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andre Gaspar Murta vs. Damien Wenger - Wzajemne mecze
21.05.19 | Klasyf. | Andre Gaspar Murta | Damien Wenger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Andre Gaspar Murta form & Damien Wenger form
Andre Gaspar Murta - ostatnie mecze
M15 Chitila - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda klasyf. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Cezar Cretu | 6-3, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 Klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Rob Reynolds | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Miguel Gomes | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Luca Giacomini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Mariano Kestelboim | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Sacha Modica | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Accra - twarda | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Niklas Johansson | 4-6, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Francesco Bessire | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F16 - twarda | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Damien Bayard | 1-4, - Andre Gaspar Murta - krecz | szczegóły meczu | |
25.04.18 1. runda | vs. Tiran Sanghera | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F1 - twarda | ||||
22.02.18 2. runda | vs. Manuel Guinard | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.02.18 1. runda | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F3 - ceglana | ||||
23.01.18 1. runda | vs. Edoardo Eremin | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F2 - ceglana | ||||
18.01.18 2. runda | vs. Peter Nagy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.18 1. runda | vs. Vladimir Polyakov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.18 Klasyf. | vs. Lorenzo Brunetti | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.18 2. runda klasyf. | vs. Yassine Chouaieb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - ceglana | ||||
09.08.17 1. runda | vs. Mikhail Korovin | 2-4, - Andre Gaspar Murta - krecz | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Corentin Denolly | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F8 - twarda | ||||
24.06.17 Półfinał | vs. Joao Monteiro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.17 Ćwierćfinał | vs. Sam Barry | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Damien Wenger - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Miguel Damas | 7-5, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - krecz | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
29.09.23 2. runda | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |