Izrael
19.08.01, 22 lat
19.08.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
23.05.02, 21 lat
23.05.02, 21 lat
Amit Cohen vs. Adam Levi - Wzajemne mecze
03.06.18 | 1. runda klasyf. | Amit Cohen | Adam Levi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Israel F8 | twarda |
Amit Cohen form & Adam Levi form
Amit Cohen - ostatnie mecze
M25 Herzlia - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Demetris Azoides | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gur Trakhtenberg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Eyal Shumilov | 3-6, 1-4, - Amit Cohen - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Eyal Shumilov | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Raz Katz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jerusalem - twarda | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Zohar Yaniv | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Shay Bar Menahem | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Yoni Bidny | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Saragani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Ben Weintraub | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lev Levyatov | 5-7, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Joris Hoogland | 6-3, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nathan Oppenheim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Toby Martin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Miguel Garcia | 6-3, 1-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Renan Perdigao | 6-715, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sergio Davila Godoy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Pavlo Rezoglazov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sergis Kyratzis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 1-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ben Patael | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Meale | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Opatija - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Emilien Voisin | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andre Biro | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
09.11.21 1. runda | vs. Ben Weintraub | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Adam Levi - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Moritz Schroeter | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jerusalem - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amit Shamash | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Niklas Grunewald | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Herzlia - twarda | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Baron | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Cihan Akay | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Joe Misrahi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolo Pozzani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Sahar Simon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Joshua Luck | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Federico Bertuccioli | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Pol Otin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
26.03.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Fekiac | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Rayne Roselt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ofek Ben Harosh | Ofek Ben Harosh - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Omer Touchmair | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Ido Zonder | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. James Allemby | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Guy Dagan | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Helman Volkats | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Oz Daniel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |