MECZ
04.11.18 | 1. runda klasyf. | Ameur Ben Hassen | Arthur Bernabe | 7-65, 7-65 | Tunisia F39 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tunezja
28.06.93, 30 lat
13468 $
28.06.93, 30 lat
13468 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
08.01.01, 23 lat
08.01.01, 23 lat
Ameur Ben Hassen vs. Arthur Bernabe - Wzajemne mecze
04.11.18 | 1. runda klasyf. | Ameur Ben Hassen | Arthur Bernabe | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | Tunisia F39 | twarda |
Ameur Ben Hassen form & Arthur Bernabe form
Ameur Ben Hassen - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Calvin Hemery | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Maxence Broville | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Serafin Zund | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-76, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.20 2. runda klasyf. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Patrik Stepanic | 5-7, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Hugo Voljacques | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Hugo Voljacques | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Skander Mansouri | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
16.12.19 Klasyf. | vs. Max Houkes | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Artur Kulibaba | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Tolga Basriev | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Abdallah | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 2-3, - Ameur Ben Hassen - krecz | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 1-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.11.19 Klasyf. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lewei Cai | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Olivier Rojas | 1-6, 1-4, - Ameur Ben Hassen - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Charles Tzicas | 6-4, 5-7, 12-10 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mikel Aranzabal | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Mats Hermans | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Benjamin Dhoe | 1-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Gregorio Cordonnier | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu |
Arthur Bernabe - ostatnie mecze
M15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 7-610, 6-72, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Valentin Guenther | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Georgios Tsikriteas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Davide Albertoni | 0-5, - Arthur Bernabe - krecz | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Bingyu Yu | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Milan Welte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mathis Moysan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Rodrigues | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Simao Alves | 4-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Grasse - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
22.04.19 Klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Abdoulaziz Bationo | 6-2, 6-74, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Alexis Musialek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Yannick Mertens | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Alexis Boureau | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.01.19 1. runda klasyf. | vs. Adelchi Virgili | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
08.01.19 1. runda | vs. Yanais Laurent | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F40 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F39 - twarda | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Alexis Klegou | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Albert Roglan | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Daniele Catini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |