MECZ
11.09.17 | 1. runda klasyf. | Amaury Delmas | Erwin Troebinger | 6-3, 6-3 | Tunisia F26 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
01.04.98, 26 lat
15755 $
01.04.98, 26 lat
15755 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
02.08.96, 27 lat
02.08.96, 27 lat
Amaury Delmas vs. Erwin Troebinger - Wzajemne mecze
11.09.17 | 1. runda klasyf. | Amaury Delmas | Erwin Troebinger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Tunisia F26 | ceglana |
Amaury Delmas form & Erwin Troebinger form
Amaury Delmas - ostatnie mecze
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
13.01.20 Klasyf. | vs. Lucas Bouquet | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Thomas Laurent | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Nicolo Turchetti | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Sabit Suntic | 6-0, 3-1, Sabit Suntic - krecz | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Adam Kovac | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Antun Vidak | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Luca George Tatomir | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Theodor Cristian Miriuta | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. George Tsivadze | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Shalva Dzhanashia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Masi Sarpola | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Paul Cayre | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nathan Seateun | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Toulouse - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Mathieu Perchicot | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 Klasyf. | vs. Hugo Pontico | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tomas Gerini | 5-0, Tomas Gerini - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grasse - ceglana | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Yanais Laurent | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Alexis Gautier | 4-2, Alexis Gautier - krecz | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 6-79, 10-2 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Clement Tabur | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 Klasyf. | vs. Quentin Folliot | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu |
Erwin Troebinger - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Dessi | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dario Huber | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Toto | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Georgios Nouchakis | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Matic Kriznik | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lakshya Gupta | 6-3, 6-77, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Iacopo Sada | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kevin Portmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Andrea Colombo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tim Ruehl | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolo Toffanin | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Luca Parenti | 4-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matej Galik | 0-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Puskar | 7-64, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. James Beaven | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - dywanowa | ||||
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Igor Dudun | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.22 1. runda | vs. Peter Buldorini | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Federico Marchetti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alejo Vilaro | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Luca Potenza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Luigi Castelletti | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Liova Ajavon | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu |