MECZ
30.06.18 | 1. runda klasyf. | Amadatus Admiraal | Stefan Loncar | 6-2, 6-2 | Netherlands F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
12.03.00, 24 lat
12.03.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
07.01.99, 25 lat
07.01.99, 25 lat
Amadatus Admiraal vs. Stefan Loncar - Wzajemne mecze
30.06.18 | 1. runda klasyf. | Amadatus Admiraal | Stefan Loncar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Netherlands F2 | ceglana |
Amadatus Admiraal form & Stefan Loncar form
Amadatus Admiraal - ostatnie mecze
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Giles Hussey | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Alkmaar - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Aleksandre Metreveli | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-67, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.19 Finał | vs. Jesper De Jong | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.19 Półfinał | vs. Bart Stevens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Michiel De Krom | 2-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Paul Woerner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Conor Berg | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Tim Riedel | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Floris Podzimek | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Brussels - ceglana | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Den - ceglana | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Jing Long Weng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ruben Konings | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Patrik Hartmeier | 1-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Paolo Dagnino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
30.10.18 Klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
29.10.18 1. runda klasyf. | vs. Martin Fekiac | 6-76, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
France F19 - dywanowa | ||||
23.09.18 Klasyf. | vs. Ronan Joncour | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F6 - ceglana | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Alec Deckers | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 1-4, - Amadatus Admiraal - krecz | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Esteban Bruna | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Netherlands F4 - ceglana | ||||
14.08.18 Klasyf. | vs. Marco Saffratti | 6-72, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Joris Bodin | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Scheveningen Challenger - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Corentin Denolly | - | szczegóły meczu |
Stefan Loncar - ostatnie mecze
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 0-1, - Stefan Loncar - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-3, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Hasan Ibrahim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Mariano Navone | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jonas Maier | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Gianmarco Ferrari | 7-610, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mattia Frinzi | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Milos Vukovic | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Morozov | 1-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Villena - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Mohab Hamed | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Mick Veldheer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.20 Klasyf. | vs. Karl Kiur Saar | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Colin Van Beem | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Sodan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.12.19 Klasyf. | vs. Loic Ratsaratany | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |