MECZ
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Amadatus Admiraal | Ruben Konings | 6-2, 6-3 | M15 Den | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
12.03.00, 24 lat
12.03.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
16.06.98, 25 lat
16.06.98, 25 lat
Amadatus Admiraal vs. Ruben Konings - Wzajemne mecze
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Amadatus Admiraal | Ruben Konings | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Den | ceglana |
Amadatus Admiraal form & Ruben Konings form
Amadatus Admiraal - ostatnie mecze
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Giles Hussey | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Alkmaar - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Aleksandre Metreveli | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-67, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.19 Finał | vs. Jesper De Jong | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.19 Półfinał | vs. Bart Stevens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Michiel De Krom | 2-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Paul Woerner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Conor Berg | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Tim Riedel | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Floris Podzimek | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Brussels - ceglana | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Den - ceglana | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Jing Long Weng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ruben Konings | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Patrik Hartmeier | 1-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Paolo Dagnino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
30.10.18 Klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
29.10.18 1. runda klasyf. | vs. Martin Fekiac | 6-76, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
France F19 - dywanowa | ||||
23.09.18 Klasyf. | vs. Ronan Joncour | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F6 - ceglana | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Alec Deckers | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 1-4, - Amadatus Admiraal - krecz | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Esteban Bruna | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Netherlands F4 - ceglana | ||||
14.08.18 Klasyf. | vs. Marco Saffratti | 6-72, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Joris Bodin | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Scheveningen Challenger - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Corentin Denolly | - | szczegóły meczu |
Ruben Konings - ostatnie mecze
M15 Pretoria - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. David Pichler | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Tom Clavel | 7-5, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Tribb De Jong | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Den - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Amadatus Admiraal | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Alec Deckers | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Marco De Rossi | 4-6, 6-2, 10-1 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
10.12.18 Klasyf. | vs. Joao Hinsching | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Omar Felipe Lopez Torres | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Diego Alberto Moya | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mozambique F2 - twarda | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Simon Carr | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.18 1. runda | vs. William Bushamuka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mozambique F1 - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 Klasyf. | vs. Alex Brenner | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Plamen Milushev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Antun Vidak | 4-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.18 2. runda klasyf. | vs. Moritz Thiem | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.18 Klasyf. | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Netherlands F6 - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Mick Veldheer | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Marc Dijkhuizen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-3, 6-73, 7-69 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Boris Beumer | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |