MECZ
24.04.17 | 1. runda klasyf. | Alvaro Blanco Damea | Ignacio Benzal Alia | 6-3, 6-3 | Spain F11 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
30.05.97, 26 lat
30.05.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
28.02.00, 24 lat
28.02.00, 24 lat
Alvaro Blanco Damea vs. Ignacio Benzal Alia - Wzajemne mecze
13.08.19 | Klasyf. | Alvaro Blanco Damea | Ignacio Benzal Alia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Vigo | ceglana |
24.04.17 | 1. runda klasyf. | Alvaro Blanco Damea | Ignacio Benzal Alia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F11 | ceglana |
Alvaro Blanco Damea form & Ignacio Benzal Alia form
Alvaro Blanco Damea - ostatnie mecze
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
03.05.21 1. runda klasyf. | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Joao Monteiro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
07.01.20 2. runda klasyf. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.01.20 1. runda klasyf. | vs. Dhruva Mulye | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Francisco Andreu Garcia | 2-6, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mirko Martinez | 7-5, 0-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jose Llopis Chabrera | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Anton Matusevich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Alex Martinez | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Takeshi Taco | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Oliveira - twarda | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Pedro Araujo | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Mikel Martinez | 7-5, 6-72, 10-4 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Fernando Gouveia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 7-67, 3-10 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lucas Renard | 7-65, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Bruno Mardones | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Seville - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Diego Barreto Sanchez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nikki Roenn | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Jose Lopez Gomez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Pol Fernandez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Pozoblanco - twarda | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Simon Anthony Ivanov | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Javier Pulgar-Garcia | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Gray | 3-6, 7-65, 11-13 | szczegóły meczu | |
Spain F28 - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Onrubia Carrero | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Ignacio Benzal Alia - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Les - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Martins Rocens | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 6-1, 10-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yeray Quian Darriba | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Kylian Collignon | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Luca Fantini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Simone Guercio | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Johan Nikles | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. George Houghton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Hamish Stewart | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Clement Chidekh | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Linghao Zhang | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Jordan Chiu | 1-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Haoda Jiang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ye Hongyu | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 2-6, 6-4, 2-0, Zekai Li - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Jacob Bradshaw | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Ye Hongyu | 6-3, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Itay Bity | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Martos - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Illya Maksymchuk | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jonas Helpferer | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |