MECZ
10.05.19 | Ćwierćfinał | Altug Celikbilek | Vasil Kirkov | 6-3, 1-6, 7-61 | M15 Sozopol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Altug Celikbilek | Vasil Kirkov | |
1. podanie % | 55/93 (59%) | 68/97 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/55 (62%) | 40/68 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/38 (53%) | 15/29 (52%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/97 (43%) | 39/93 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/190 (51%) | 94/190 (49%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Altug Celikbilek | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Altug Celikbilek | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Altug Celikbilek | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Altug Celikbilek | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Altug Celikbilek | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Altug Celikbilek | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Altug Celikbilek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Altug Celikbilek | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Altug Celikbilek | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Altug Celikbilek | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Altug Celikbilek | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Altug Celikbilek vs. Vasil Kirkov - Wzajemne mecze
10.05.19 | Ćwierćfinał | Altug Celikbilek | Vasil Kirkov | 6-3, 1-6, 7-61 | szczegóły meczu | M15 Sozopol | twarda |
Altug Celikbilek form & Vasil Kirkov form
Altug Celikbilek - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu |
Vasil Kirkov - ostatnie mecze
Danderyd Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
11.02.22 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.22 2. runda | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.22 1. runda | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - krecz | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
19.11.21 Ćwierćfinał | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.21 2. runda | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.21 1. runda | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
06.11.21 Półfinał | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.21 Ćwierćfinał | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.11.21 2. runda | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
31.10.21 Finał | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.21 Półfinał | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.21 2. runda | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
01.10.21 Półfinał | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.09.21 Ćwierćfinał | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.21 2. runda | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.21 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
18.09.21 Półfinał | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - krecz | szczegóły meczu | |
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |