MECZ
07.11.19 | 2. runda | Altug Celikbilek | Max Andrews | 6-3, 7-5 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Altug Celikbilek | Max Andrews | |
1. podanie % | 68/97 (70%) | 43/67 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/68 (60%) | 24/43 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/29 (45%) | 8/24 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/12 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/67 (52%) | 43/97 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/164 (54%) | 75/164 (46%) |
Double foul | 5 | 1 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-1 | Max Andrews | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Altug Celikbilek | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-2 | Max Andrews | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Altug Celikbilek | 4-2 | |
5-2 | Max Andrews | |
0-0 | ||
Altug Celikbilek | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Max Andrews | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Altug Celikbilek | 1-0 | |
0-0 | ||
Altug Celikbilek | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Max Andrews | |
Altug Celikbilek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Max Andrews | |
0-0 | ||
Altug Celikbilek | 3-4 | |
4-4 | Max Andrews | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Max Andrews | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Altug Celikbilek | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
14.10.94, 29 lat
14.10.94, 29 lat
Altug Celikbilek vs. Max Andrews - Wzajemne mecze
07.11.19 | 2. runda | Altug Celikbilek | Max Andrews | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Altug Celikbilek form & Max Andrews form
Altug Celikbilek - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu |
Max Andrews - ostatnie mecze
M25 Vale - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Francois Musitelli | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
25.02.21 2. runda | vs. Lucas Poullain | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Ronan Joncour | 2-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Vasco Leote Prata | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.21 2. runda klasyf. | vs. Eduardo Morais | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
11.12.20 Ćwierćfinał | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.20 2. runda | vs. Thomas Deschamps | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.12.20 Klasyf. | vs. Patrick Foley | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Noah Lopez | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Tomas Vaise | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Miguel Perez Pena | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Francisco Cabral | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.11.20 Klasyf. | vs. Francisco Cabral | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Pablo Carretero | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Skander Mansouri | 7-5, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.09.20 2. runda klasyf. | vs. Mohammed Affes | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 4-6, 6-0, 10-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 6-1, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.09.20 2. runda klasyf. | vs. Mohammed Affes | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu |