MECZ
24.10.17 | 1. runda | Altug Celikbilek | Jason Jeremy Hildebrandt | 6-3, 6-2 | Germany F16 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Altug Celikbilek | Jason Jeremy Hildebrandt | |
1. podanie % | 28/58 (48%) | 27/50 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/28 (79%) | 17/27 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/30 (50%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/50 (50%) | 21/58 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/108 (57%) | 46/108 (43%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
04.10.99, 24 lat
04.10.99, 24 lat
Altug Celikbilek vs. Jason Jeremy Hildebrandt - Wzajemne mecze
24.10.17 | 1. runda | Altug Celikbilek | Jason Jeremy Hildebrandt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Germany F16 | halowa |
Altug Celikbilek form & Jason Jeremy Hildebrandt form
Altug Celikbilek - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu |
Jason Jeremy Hildebrandt - ostatnie mecze
M15 Uslar - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Orlita | 4-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Justin Roberts | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F4 - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sergiy Stakhovsky | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F4 - ceglana | ||||
21.06.17 1. runda | vs. Milan Drinic | 6-72, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Maximiliano Colorado Zavala | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Leonard Von Hindte | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Leon Manuel Hein | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu |